B A Z A R & D O N A T I I - LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alex_MIU
    replied
    Ceva in genu astora am eu dar nu imi mai fuctioneaza toate led-uletele la "display".

    Leave a comment:


  • BlueStar_KWO
    replied
    Vand senzori de parcare cu display si buzzer...senzorii sunt noi!!!pret 80 lei
    Attached Files

    Leave a comment:


  • alex125
    replied
    Originally posted by valy1233 View Post
    te sun in cateva ore si vorbim.
    astazi ti-am pus serigrafia la posta. in 2-3 zile ajunge la tine valy. numai bine

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    Originally posted by razvanamza View Post
    baietii cu sprituitoarele, montati un filtru de dacie 1300 de benzina pe circuitul sprituitoarelor, si scapati de stricat sau infundat, efec garantat.
    asta mai lipseamai bine le schimbi si gata..da romanu e inventiv..si baietii ,,e unu,,..care oricum zicea ca le-a schimbat si e multumit.nu o lua ca pe o ofensa...imi spuneam parerea!

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    baietii cu sprituitoarele, montati un filtru de dacie 1300 de benzina pe circuitul sprituitoarelor, si scapati de stricat sau infundat, efec garantat.

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Posibil sa te ajut eu dar dupa data de 11.09 cand vin acasa.Din 4 cate am iti alegi unu ,problema ar fi ca e vopsit alb dar te descurci,e din prima prima serie model 04'-08'.

    Hai sus cu plasmele!!! 80ron cea din pozele 1 si 2 ,60 ron cea din pozele 3 si 4 ambele cu 2 culori verde/albastru si reglaj pentru intensitatea luminii.
    Attached Files
    Last edited by Alex_MIU; 3 September 2011, 03:17.

    Leave a comment:


  • quinn
    replied
    Originally posted by mariuscent View Post
    40 lei /set si o cafea

    Mersi!
    Cu 40 si ceva de lei le cumpar noi din magazin!
    Poate are cineva un capac de 15 dintr-un set descompletat!

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    Originally posted by quinn View Post
    Eu am zis ca vreau un singur capac.
    Evident ca nu scrie daca sunt furate sau nu ,nu stiu daca ma intelegi,
    anumiti indivizi dubiosi asa cum sunt si eu se intampla sa mai aiba
    cate-o ciudatenie numita principiu!
    si eu am zis ca e 40 de lei capacu(bucata).acum m-am facut inteles?principiul tau poate fi usor intors pe dos(asta ca o gluma).daca nu vrei neaparat originale dau eu capacele de pe masina mea.nu sunt sparte sau zgariate.40 lei /set si o cafea
    Attached Files

    Leave a comment:


  • BlueStar_KWO
    replied
    am mai adus smd-uri plcc2 super bright albastre si rosii...pentru cei interesati 1 leu bucata...si mai am un modul de plafoniera/portbagaj/torpedou cu 12 smd-uri alb rece pret 15 lei...o sa postez poze maine ca momentan nu am masina acasa(am eu montate pe masina)

    Leave a comment:


  • valy1233
    replied
    Originally posted by alex125 View Post
    imi cer scuze daca deranjez
    am eu serigrafie de prestige alba cu 30 ron daca te intereseaza. da-mi un pm sau 0736268108 daca vrei
    te sun in cateva ore si vorbim.

    Leave a comment:


  • alex125
    replied
    imi cer scuze daca deranjez
    am eu serigrafie de prestige alba cu 30 ron daca te intereseaza. da-mi un pm sau 0736268108 daca vrei

    Leave a comment:


  • valy1233
    replied
    are cineva seriografie bord logan prestige(dalea albe bre')

    Leave a comment:


  • BlueStar_KWO
    replied
    Foarte bune sprituitoarele...eficiente...alea vechi ale mele oricum numai mergeau...si ca sa nu fiu de tot off topic vreau sa spun ca am si eu de vanzare led-uri smd plcc2 albe momentan...o sa mai aduc si alte culori...pret/buc 1 leu

    Leave a comment:


  • quinn
    replied
    Eu am zis ca vreau un singur capac.
    Evident ca nu scrie daca sunt furate sau nu ,nu stiu daca ma intelegi,
    anumiti indivizi dubiosi asa cum sunt si eu se intampla sa mai aiba
    cate-o ciudatenie numita principiu!
    Last edited by quinn; 30 August 2011, 17:41.

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    Originally posted by quinn View Post
    Am specificat modelul:cu inscrisul Dacia,dar nu-i musai, bun ce-o fi pana la urma numai sa-mi acopere roata ca urata mai e fara !
    e 40 de lei bucata originale logan.tot atat ajunge si un set..dar furaciune))si nu scrie pe ele ca sunt sau nu furate.!!!
    sprituitoarele mele s-au dat...ramane ceasul temperatura ulei si presiune apa.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google