B A Z A R & D O N A T I I - LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • quinn
    replied
    Am specificat modelul:cu inscrisul Dacia,dar nu-i musai, bun ce-o fi pana la urma numai sa-mi acopere roata ca urata mai e fara !

    Leave a comment:


  • FlorianYFL
    replied
    Acum depinde si ce model...la furaciuni nu isi da nimeni seama

    Leave a comment:


  • quinn
    replied
    vreau si eu un capac roata ,prefer cu inscrisul Dacia daca are cineva ca tocmai mi l-a furat!

    Originally posted by quinn View Post
    vreau si eu un capac roata ,prefer cu inscrisul Dacia daca are cineva ca tocmai mi l-a furat!
    Am uitat sa specific :nu vreau furaciuni!!!
    Last edited by quinn; 27 August 2011, 14:03. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    mai am si un ceas suplimentar pentru presiune ulei si temperatura apa.are si sondele,acum nu stiu daca sunt cele necesare pentru logan.50 ron.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    vand doua sprituitoare pentru parbriz tip perdea.nu am idee ce preturi au.astept oferte.

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Originally posted by tyger88 View Post
    prima este 80 ron? si montarea unde o fac daca le iau ? sunt din slobozia
    Da.O sa ti-o montez eu :P

    Leave a comment:


  • FlorianYFL
    replied
    Se rezolva si cu montarea daca le cumperi :P

    Leave a comment:


  • tyger88
    replied
    salut

    Originally posted by Alex_MIU View Post

    Hai la plasme nu vreti nicunu? oferta pt slobozeni 80 ron aia de a fost pe masina mea 60 aia care a fost pe cealanta masina
    prima este 80 ron? si montarea unde o fac daca le iau ? sunt din slobozia

    Leave a comment:


  • BlueStar_KWO
    replied
    donatie iti dai seama...mi le-au dat ei...daca vrei iti trimit

    s-au dat invitatiile....
    Last edited by BlueStar_KWO; 22 July 2011, 13:29. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Alex_MIU
    replied
    Daca ai postat la bazar sa-nteleg ca costa ceva sau intra la categoria donatii?

    Hai la plasme nu vreti nicunu? oferta pt slobozeni 80 ron aia de a fost pe masina mea 60 aia care a fost pe cealanta masina
    Attached Files
    Last edited by Alex_MIU; 21 July 2011, 22:23.

    Leave a comment:


  • BlueStar_KWO
    replied
    vrea cineva invitatie pe filelist?am 2...daca vreti dati un pm cu adresa de e-mail

    Leave a comment:


  • FlorianYFL
    replied
    se face, dar trebuie sa vii tu cu ledurile.

    Leave a comment:


  • geosan11111
    replied
    schimbare lumini de bord(albastru +rosu) face careva?

    Leave a comment:


  • FlorianYFL
    replied
    Originally posted by Alex_MIU View Post
    [Vand]

    -Faruri Street Storm cu angel eyes + 2 instalatii xenon Power Amper faza scurta 55w 6000k/lunga 35 w 6000k + 10 led-uri zextar alb rece pentru angel-uri care mi-a fost lene sa le montez pana acum.Pret 550 ron usor negociabil accept doar ca$h nu vreau faruri stock la schimb sau alte piese se vand doar la pachet.

    -Ceasuri cu plasma model deosebit in 2 culori albastru/verde cu buton reglare intensitate lumina.Pret fix 100lei pentru Slobozeni montajul e gratuit .

    Atat farurile cat si plasmele sunt in stare buna estetic/functional.

    Contact:0721576525,PM sau alex_13_miu@yahoo.com
    farurile le-a vandut.

    Cumpar aparat foto digital in stare buna. Minim 8 megapixeli si slot card

    Leave a comment:


  • mariuscent
    replied
    farurile nu mai sunt valabile,raman oglinzile de mcv(150ron)...mai am si un gps..cred ca sunt poze ceva posturi mai in spate(250ron).

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google