Discutii Generale Logan Club Suceava

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Unde gasesc in Suceava protectii pt aripi si un carlig de remorcare (fara kit-ul electric) pt logan berlina? Carlig mai ieftin Multumesc
    Last edited by gigiman; 21 April 2009, 12:33.

    Comment


    • #17
      Carlig gasesti la Adria undeva la 430 ron cu tot cu instalatie(fara nu stiu cat e),iar protesctii aripi la Service Prompt sau la Darex.Numai bine;)

      Comment


      • #18
        difera protectiile de la servis prompt fata de cele de la darex?ma refer la pret si daca sunt originale

        Originally posted by ziko View Post
        Carlig gasesti la Adria undeva la 430 ron cu tot cu instalatie(fara nu stiu cat e),iar protesctii aripi la Service Prompt sau la Darex.Numai bine;)
        am gasit la 290 de lei cu tot cu instalatie
        Last edited by gigiman; 22 April 2009, 14:09. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #19
          Unde ai gasit carlig la pretul asta??ca sunt si eu interesat sa pun unul...voriam sa iau de la Adria iar in legatura cu protectiile la aripi iti pot spune sigur ca cele de la Service Promt sunt mai ieftine ca cele de la Darex dar nu iti pot spune nimic in legatura cu calitatea pentru ca sincer nu stiu.

          Comment


          • #20
            l-am luat eu ieri pe ultimul, dar mai primesc. Vezi ca la motovelo sunt 2 magazine de piese, te duci la ala care e perete in perete cu o banca si vb cu doamna de acolo. Sunt aceleasi carlige care sunt montate de fabricant pe masini, fabrica e la iasi. Am sunat ieri la service prompt si mi-a zis aia niste preturi la protectii de eram sa cad pe jos, cica la bucata se vand la ei. La darex sunt muuuuult mai ieftine.

            Comment


            • #21
              daca vorbiti de protectiile alea banale de aripi care se dau si se monteaza moca la darex....ce mai cautati sa cumparati.....

              Comment


              • #22
                doar la masinile fabricate pana prin martie 2006 se dau ...moca

                Comment


                • #23
                  Mi-am cumparat si eu carlig si l-am si montat

                  Comment


                  • #24
                    l-ai luat de unde am zis eu? eu astazi il montez, nu am avut timp ...

                    Comment


                    • #25
                      Lam luat de unde ai zi tu dar nu magazinul de langa banca,celalalt,280 lei cu tot cu instalatie.

                      Comment


                      • #26
                        foarte bine, la mine a fost o problema. O gaura de pe o placa de aia laterala, nu corespundea cu o gaura de pe bara care se monteaza transversal (era data mai intr-o parte) si a trebuit sa o prind cu un surub putin mai subtire decat cel original.

                        Comment


                        • #27
                          La mine a venit perfect....numai ca nu am legat instalatia electrica...dar cand o sa am timp o rezolv si pe aia...

                          Comment


                          • #28
                            nici eu nu am legat-o, ca nu imi trebuie deocamdata ....

                            Comment


                            • #29
                              Nici mie nu imi trebuie...dar am zis ca o so leg ca sa fie legata

                              Comment


                              • #30
                                salutare loomeeeeee!!!!frumos vb voi.... yo mai am de asteaptat 7 zile pana imi vine golanuu... si pe urma o sa discut si yo...pan atunci numai bine la toata lumea si km cat mai multi!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google