Discutii Generale Logan Club Suceava

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Bine ai venit printre noi domnul Bamsel...si asteptam cu nerabdare sa facem cunostinta atat cu tine cat si cu golanul tau,pana atunci sa auzim numai de bine

    Comment


    • #32
      A gasit cineva pe la magazinele de piese din oras cutii galbene ce contin aparatori noroi fata+spate? In cutie sunt si 4 inele argintii cadou. Daca da, unde si cat costa? Multumesc

      Comment


      • #33
        Da, am gasit eu. E posibil sa mai gasesti la magazinul de piese auto din statia de autobuz centru. La mine nu se potrivesc cele de pe fata, sunt doar pentru modelul PH1, eu am PH2.
        Numai bine!

        Comment


        • #34
          merci, dar nu am avut rabdare si mi-am luat din alta parte...

          Comment


          • #35
            Salutare colegi suceveni.
            Am si eu o rugaminte la voi daca ma puteti ajuta...
            As vrea sa imi foliez capota cu folie neagra mata cam ca in fisierul atasat (poza apartine unui membru Logan club....sper sa nu se supere k ii folosesc poza k model) ...si pe la noi nu prea am gasit unde sa imi fac...daca stiti poate pe unde s-ar putea face pe la voi la Suceava, eventual un pret...un nr. de telefon, o locatie....
            Multumesc mult si sper sa ne mai intalnim si la alte intalniri ale Logan Club...ori la noi ori la voi
            Attached Files
            Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

            Comment


            • #36
              Fretta Design

              ADRESA:
              Suceava, Str. Stefan cel Mare, nr. 50
              TEL/FAX :
              0230/520498; 0720/500533; 0722/373210
              EMAIL/SITE :
              office@fretta.ro ; www.fretta.ro

              se ocupa cu productie publicitara respectiv folie

              nusht daca ai citit forum urile...dar folia se cojeste, zgarie, desprinde, crapa...mai simplu e de vopsit...parerea mea

              Comment


              • #37
                sebyup...uite cum arata masina ta cu folie pe capota
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Multumesc pentru informatii baieti. Am mai vazut folie pusa pe masini si era destul de bine lipita...depinde foarte mult si de cine iti pune aceasta folie...la urmatoru drum in Suceava poate trag o fuga pana la cei de la Fretta Design.
                  Multumesc si lui valeriuciprian pentru munca pe care a depus-o la folierea virtuala a masinii mele...chiar vroiam sa vad cum ar arata masina foliata....si parerea mea e k ar arata chiar destul de bine.....
                  Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                  Comment


                  • #39
                    Vand set aparatori noi, fata + spate pt logan de la Fast R parca, distribuite de Conex Distribution. Am dat pe ele 37 de lei, le dau ieftin, pt ca mi-a promis cineva altceva.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #40
                      Lasa tu aparatorile domnule gigiman si pregatestete pentru maine la intalnire..........ca aparatorile se vand ele....

                      Comment


                      • #41
                        nu ma lasa nevasta si cred ca sunt plecat din oras la ora aia

                        Comment


                        • #42
                          salutare baieti!
                          ati fost la tuning & drift show? ceva poze, impresii?...
                          Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                          Comment


                          • #43
                            Votati cu incredere pe info pro , mai intai a fost distractie…ptr simon claudiu, L.C Deva, multumim ca suntem uniti si ne ajutati, numai bine!( 100 de l de bere)
                            cu respect kenjiro_sanga, L.C. Deva
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • #44
                              mai ai aparatorile ? ma intereseaza, am logan din 2008, daca stii, se potrivesc ?
                              www.loganclub.ro

                              Comment


                              • #45
                                e logan 2?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google