Discutii Generale Logan Club Suceava

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    la ce magazin gasesc oare flitru de polen pt interior?

    Comment


    • #47
      Intalnirea nationala LoganClubRomania la Sibiu in data de 25-26 iulie...invitati:toti loganistii din Romania(...si nu numai )
      ...detalii (lista de prezenta,cazare pt.cine doreste si alte informatii...)

      ...ne vedem acolo
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • #48
        sal.
        am si eu nevoie de un set de sigle cu clubul vostru daca aveti cumva, vreau sa fac un tablou pentru internationala de anul viitor.
        mersi
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • #49
          info inmatriculare

          Salut,

          stie cineva un nr. de tel de la biroul de inmatriculari auto Suceava? (s-a mutat la Iulius Mall parca) , aproximativ cat costa inmatricularea unei masini de productie autohtona sh? , cam cate zile dureaza ? Stiti vreo firma care se ocupa de intocmirea actelor (eventual nr de tel.)?

          Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

          Comment


          • #50
            mergi frumusel in Mall si vezi ca langa Serviciul de inmatriculari este un birou de intocmit acte. Intrebi acolo si afli tot.

            Comment


            • #51
              Originally posted by gigiman View Post
              mergi frumusel in Mall si vezi ca langa Serviciul de inmatriculari este un birou de intocmit acte. Intrebi acolo si afli tot.
              Lucrez in Pitesti si am adresa in buletin de Suceava.

              De asta am intrebat, ca altfel mergeam eu si ma interesam.

              Comment


              • #52
                aha e mai complicat, incearca sa te interesezi in pitesti, conditiile sunt aceleasi

                Comment


                • #53
                  Maine voi tranzita orasul Suceava

                  Comment


                  • #54
                    montez filtru polen logan

                    Comment


                    • #55
                      Dragi colegi, LoganClub Bacau va invita la a V-a intalnire regionala pe 27 septembrie. Va rugam sa va anuntati prezenta aici

                      Comment


                      • #56
                        salut, baieti!
                        imi recomanda careva unde se monteaza folie pentru geamuri prin Suceava?
                        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                        Comment


                        • #57
                          pe traian vuia, cum intri in curte la fostul dacia service faci stanga si sunt niste baieti in spate care monteaza

                          Comment


                          • #58
                            pe unde-i strada traian vuia?
                            am vazut cateva masini foliate la sv si ziceau posesorii ca e o firma pe strada care duce la selgros, undeva pe langa rompetrol.
                            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                            Comment


                            • #59
                              aha, cum vii dinspre Burdujeni, treci de bazar, treci podul, iar la intersectia mare semaforizata faci dreapta, (e drumul spre selgros-radauti), undeva pe stanga dupa vreo 500 de metri este Rompetrol, pe acolo e, parca inainte de Rompetrol, intreaba de fosta Dacia service. Bafta

                              Comment


                              • #60
                                daca vreti nr de tel al baiatului care folieaza il am eu id mess tedyystaff pt mai multe detalii am foliat si eu masina la el

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google