Intalnirea Loganistilor Suceveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ar fu super thare sa mergem macar 7-8 majini :-s parerea mea.... sa fie prezent acolo si Logan Club Suceava ca doar suntem deja o comunitate si e o ocazie numai buna sa afle lumea de noi :> jond ramane in grafic treaba ....doar ca la salariu viitor ) cand ne int astept sa-mi arati ceva frumos. Revin ..... facem sambata sau duminik intalnirea in parcare la Shopping city suceava ? PT necunoscatori este Tuning Expo , drift , cerculete , indemanare etc . Imaginati-va macar 7-8 majini :> Sa vorbim poate facem imitatie de numere de inmatriculare Logan Club :d cum aveai baietii din crazy drivers sau anonymous :>

    Comment


    • scuze la moderator pt multipost ......dar deja e lipsa de interes fratele meu :-j la intalnire 3-4 majini ? :| Teoretic e majina lu tata si tot vin ......si voi nu aveti jumatate de ora sa vb si noi ...mai bem un suc . in alte judete ....mai varza ca Suceava nu scade numarul majinilor sub 20. Lipsa totala de interes pare rau sa va spun

      Comment


      • Logan Club Botosani va lanseaza invitatia de a va alatura membrilor din Botosani la intalnirea care va avea loc duminica incepand cu ora 15 in parcarea Pensiunii Casa Lux! asteptam raspunsul vostru!
        daca va fi cineva dornic de a se intalni cu noi, ii vom astepta la intrarea in Botosani!
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • Multumim de invitatie,daca o sa venim va anuntam din timp.

          Comment


          • Dragi prieteni, am deschis lista participantilor la regionala de la Galati ( http://www.loganclub.ro/forum/patra_...33590&posted=1 ) din 14 iunie.
            Am rugamintea, pentru doritori, sa va treceti in lista. Din punct de vedere organizatoric, acest lucru ne va ajuta enorm.
            Va multumesc si va asteptam.

            Comment


            • buna LC SV vroiam sa va intreb cine poate sa imi faca rost de stickere din alea albe care se lipesc pe usile din fatza :> cu O.Z. racing.. ALpine..etc

              Comment


              • Dragi colegi, va rog sa va inscrieti pe lista de cazare pentru INTALNIREA NATIONALA DE LA SIBIU cei care doriti pana cel tarziu31.05.2009!
                Sau pe lista de Duminica!
                Multe surprize placute! Foarte multe...........
                Ca idee...o tombola.........cu premii dragute si interesante...!

                Va multumesc si va asteptam!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • Salutare lume..Organizam s noi pe sfarsitul saptamanii o intalnire??sambata??duminica??unde??la ce ora??...va las pe voi sa alegeti....poate mergem la o iarba verde ceva...astept propuneri...numai bine!!

                  Comment


                  • Deci nu vrea nimeni intalnire nu???......ok!!

                    Comment


                    • eu as veni da duminica am o nunta la targoviste
                      poate duminica viitoare ca mi-e dor de o intalnire
                      c ziceti?

                      Comment


                      • Salutare lume!!!...ce ziceti??facem si noi in week-end o intalnire??dak da spuneti ziua si locatia...astept pareri

                        Comment


                        • ziko mai ai setul ala de stickere cu logan club?..daca d, dami add la machupicchu_92 ca ti le cumpar

                          Comment


                          • Salutare dragi colegi! LoganCLUB IASI are onoarea sa va invite pe data de 1 noiembrie sa luati parte ca participanti sau spectatori , la primul eveniment de Tuning organizat de Loganclub Iasi si implicit de LOGANCLUB Romania.
                            Va rugam sa faceti o lista cu cei care ati dorii sa luati parte la eveniment pt a putea sa va ajutam cu cazarea . multumesc anticipat pt atentia acordata acestui post.

                            PT MAI MULTE DETALII INTRATI PE -> http://www.loganclub.ro/forum/evenim...si-t15785.html
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • salut sunt Enisei din Vatra Dornei de curand mi am cumparat un logan si vreau sa l "tunez" cine ma poate ajuta ? pana acum am pus pe el folie omologata.
                              astept sugestii id sniper4world

                              Comment


                              • Sarbatori fericite, la multi ani si multa fericire !!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google