Intalnirea Loganistilor Suceveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ledurile lui Dsign sunt de la firma lui :ZEXSTAR.
    Nu cred ca le da asa, ci doar cu montaj si asigura si garantie.
    crede-ma ca au incercat multi sa monteze ei singur ledurile(ca si cu foliile-pare usor) pana cand si-au pus mainile in cap atunci cand nu se aprindeau sau dadeau erori in bord.
    Aruncati un ochi asupra masinii lui ca o mica impresie

    Last edited by ziko; 18 March 2009, 20:30. Reason: Automerged Doublepost
    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

    Comment


    • #92
      Dragii mei, la cererea colegului si prietenului Crisneg, va scriu cite ceva aici.

      Reprezint firma zeXstar si dupa cum unii deja stiti, la noi aici in Bucuresti facem si led tuning.

      Nu va pot trimite marfa sub forma de kituri de montaj pentru Logan, pentru simplul motiv ca eu lucrez direct pe masina. Cine doreste sa cumpere leduri, le gaseste pe site-ul meu, insa mai departe este de datoria fiecaruia sa implementeze sistemul pe masina lui.

      Sa nu credeti ca ii usor sa lipesti niste leduri. Zi de zi repar stricaciuni facute de Gigei care n-au inteles faptul ca niste leduri nu se lipesc cu ciocanul sau furculita incalzite la aragaz.

      Cine doreste o lucrare sigura, facuta cu simt de raspundere de oameni cu experienta, la care primeste garantie nelimitata, poate apela la mine si la colegul meu, Soran.

      Daca va stringeti mai multi, noi venim acolo la voi si facem treaba.



      Sper ca v-am lamurit, si daca mai aveti ceva nelamuriri, va stau la dispozitie pe PM sau aici.




      Succese maxime
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • #93
        Tin sa va anunt ca in data de 15 16 17 Mai va fi intalnire Regionala la Felix, intalnirea propriu zisa va fi duminica la ora 10 in parcarea de la 1 mai(cine o mai fost stie) Va rog sa confirmati prezenta. Daca doriti cazare, inscrierile pe lista de cazare se fac pana in data de 29 cel tarziu a lunii curente urmand ca pana in data de 7 aprilie sa fie dat avansul pentru camera.. mai multe detalii precum si preturi gasiti la http://www.loganclub.ro/forum/intaln...i-t9059p7.html Precum si lista participantilor.

        Sunteti cu totii invitati din toate partile avand in vedere ca atunci deja va fi vara, caldura, meritam toti cate o baie sa ne racorim Va astept.
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #94
          ziko care-i treaba frate...
          a cam amortit treaba pe la noi....
          cum ramane cu urmatoarea intalnire....o facem sambata???????poate ne intalnim mai multi de data asta...

          Comment


          • #95
            O parte din membri zic ca ar fi mai bine duminica,acum voi alegeti sambata?duminica?......orcum week-end ul asta facem sigur o intalnire.....ramane doar sa stabilim ziua si locatia,daca tot la cetate sau la mall......astept parerile voastre.

            Comment


            • #96
              duminica la mall frate...avem si noi loc
              avem unde sa stam la o cafea la un suc....si pa langa toate nu stam in curentul ala nebun care a fost la cetate....

              Comment


              • #97
                Ramanne duminica la mall???la ora 17:00???.....astept voturile voastre

                Comment


                • #98
                  cel mai bine la mall
                  ora e ok

                  Comment


                  • #99
                    e bunutz asa :> numai sa vedem ince parcare mai exact )) A B C sau D :p ora 17 be there

                    Comment


                    • Originally posted by jond_84 View Post
                      duminica la mall frate...avem si noi loc
                      avem unde sa stam la o cafea la un suc....si pa langa toate nu stam in curentul ala nebun care a fost la cetate....
                      care mall?
                      ha ha ha
                      voiam sa te oftic!!!

                      Comment


                      • asa deci las ca mai vb noi maine la serv......

                        hai ca maine va voi posta ceva poze mai noute...
                        cu consola centrala vopsita neagra...si mai ales cu noile fete de usi de culoare neagra...
                        se vede tare de tot....

                        dar veti putea vedea cu ochiul liber duminica la intalnire cei care vor veni bineinteles...
                        Last edited by jond_84; 26 March 2009, 23:13. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • a mea e gata ? stii ceva de ea ? 87 RBU rosie ca focu :P

                          Comment


                          • cu ceara am vazut ca s-a facut treaba buna...
                            am vazut si doua bare fata si spate....cea de fata e de mcv?????cu grila mare pe fata???
                            daca aia e a ta inseamna ca sunt gata ...

                            Comment


                            • da cea de mcv vreau :P
                              maine is prezent sa vad cum arata..si cand pot sa o iau

                              sa fac si eu prezenta duminica sper cu noi imbunatatiri..se anunta vreme faina :P

                              merci mult...

                              Comment


                              • pai dac vi maine pe acolo mai vb si vedem ce putem face...dar la ce fel de imbunatatiri te referi...ceva la motor????sau bara fata de mcv??

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google