Intalnirea Loganistilor Suceveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Cateva poze de la prima intalnire....cam frig dar a mers...S6302006.JPG

    S6302009.JPG

    S6302010.JPG

    S6302011.JPG

    S6302012.JPG

    S6302013.JPG

    S6302016.JPG

    S6302019.JPG

    Comment


    • #77
      ba frig frig dar a meritat...beton pt o prima intalnire...si cum se zice la mai multe asemenea intalniri....ba ziko ala cu pasatu a fost kamikaze nebunu'...ala vroia sa fie rupt in doua.....?

      Comment


      • #78
        Nebunu ala cu Passat-ul a trecut pe rosu......se uita asa de speriat de ce il claxoneaza atatea loganuri..).....nebun.

        Comment


        • #79
          vecini...va asteptam maine dimineata la iasi?????
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • #80
            Inca cateva poze.....

            IMG_0266.jpg

            IMG_0270.jpg

            IMG_0271.jpg

            IMG_0272.jpg

            IMG_0273.jpg

            IMG_0274.jpg

            IMG_0276.jpg

            IMG_0264.jpg

            IMG_0265.jpg

            Comment


            • #81
              sorry de neparticipare
              din poze se vede ca a fost super
              data viitoare nu ratez

              PS: pe la 16 eram si eu acolo dar s-au ivit niste probleme.............sotia voia la carrefour dar si ea ar fi fost de acord

              Comment


              • #82
                Stai linistit,prezenta nu e obligatorie,doar stii ca o facem din placere.....poate la intalnirea viitoare adaugam la poza de grup si masina ta...

                Comment


                • #83
                  ce frig a fost....afara wai wai
                  ne mai vedem..mai radem ..mai o minciuna )

                  Comment


                  • #84
                    intarzii putin cu pozele mele, am incurcat cd-urile , pardon oalele si nu le am la mine, dar le iau imediat.
                    imi pare bine ca v-am cunoscut si sper sa ne auzim data viitoare cat mai sanatosi si voiosi(si cu talpa grea ca al lui Daniel-16v)

                    JON XX toata stima si respectul , multumesc inca o data si lui ziko pentru faptele de azi
                    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                    Comment


                    • #85
                      Parca imi creste inima cristi.....hai ca te astept cu pozele si mai ales filmarea

                      Comment


                      • #86
                        da sa traiesti cristi pt putin....dar hai cu pozele alea si mai ales cu acel filmulet de care am auzit....mai vb..ziko inca nu a venit ala pt anvelope ...cum vine te sun sa vi dupa finante..

                        Comment


                        • #87
                          Odata am intrebat si eu de chip aici la voi, dar vad ca nimeni nu a raspuns. MAi incerc odata. Un magazin cu accesorii auto pentru logan gasesc? multumesc anticipat

                          Comment


                          • #88
                            cum lucreza cei de la Darex in materie de vopsitorie? as vrea sa imi vopsesc partile din plastic in culoarea caroseriei! merci de ajutor...
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • #89
                              claudiu_buhan:....gasesti la service prompt in suceava.....iesirea spre scheia primul service pe stanga.....gasesti acolo si cip si alte accesorii de logan la preturi bune
                              lucialina:....se rezolva la darex,baietii lucreaza foarte bine,cand ajungi in suceva da-mi un telefon si te ajut....ai pm cu nr meu
                              Jond:zi lu ala sa se grabeasca ca cu criza asta e mare nevoie de finante,poate mai fac si eu ceva pe la masina,poate ma ajuti sa vopsesc bandourile de culoarea masinii....

                              Si va rog ca de acum inainte toate discutiile care nu sunt legate de intalnire sa aiba loc la Discutii Generale Logan Club Suceava.
                              Si nu in ultimul rand rog toti membrii din Suceava sa posteze la thread-ul Sa facem cunostinta.Fiecare cu cate o poza a masinii,numele adevarat al membrului si id de messenger.Va astept
                              Last edited by ziko; 17 March 2009, 23:31.

                              Comment


                              • #90
                                da ziko se rezolva....am vb cu baietii si este ok..
                                tre sa le dai jos intr-o zi mi le dai si pe dupa amiaza vii si le iei...
                                daca nu reusesti sa le dai jos vii la mine...
                                si cu money ne auzim la tel..

                                cristi in legatura cu ledurile...adica baiatu cu luminile cu care ai vb
                                poti sa-l intrebi daca ne vinde ledurile fara montaj...?
                                de montat le punem noi....ma intereseaza ledurile de la "consola centrala" si cel de la afisaj...ms

                                apropo stie cineva deunde imi pot achizitiona leduri pt afisaj ...dar de culoare alba...albul ala misto ceva asemanator cu afisajul de bord de la renault megane....
                                ?????????????
                                Last edited by jond_84; 18 March 2009, 15:48. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google