Intalnirea Loganistilor Suceveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Cetate sambata?
    da pe la ce ora?

    Comment


    • #62
      Eu zic in felul urmator.....sambata.....la cetate la ora 17.00......care e pro ,care e contra??

      Comment


      • #63
        works for me

        Comment


        • #64
          E beton...prezent D
          ziko...cine e fotograf? cine aduce aparat?
          cine aduce seminte? hai ca seminte si nestea aduc eu....
          care mai da...care mai ofera? cine mai aduce? )
          cred ca pana la urma se lasa cu gratar
          http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

          Comment


          • #65
            O fac eu pea fotograful Cristi......tu te faci ca aduci seminte.....restu fiecare ce poate.....si pana la urma la ce ora ramane sambata???
            Si sa nu uit....mai am un rand de stickare care mai vrea??care mai doreste??
            Last edited by ziko; 11 March 2009, 20:10.

            Comment


            • #66
              prezent cred ca e ok sambata la 17 la cetate
              ziko ms pt sfatul de a-mi lua toba frate...
              e bestiala ....se aude beton de tot....
              daca tot mai trebuie cumparat ceva vedem ce.... si vin si yo cu cate ceva

              Comment


              • #67
                atunci sambata la ora 17 :> eu aduc.... :-?? glume si bunastare ) crisneg sa ne aduci ceva din capitala fratzica

                Comment


                • #68
                  SALUTARE TUTUROR ! Vin cu o idee pentru a evita lucrurile petrecute la intalnirea din Brasov cu : BA , FA ,MA ... Eu aici la Ploiesti am facut tuturor membrilor legitimatii modelul il aveti aici http://www.loganclub.ro/forum/album....&pictureid=617 Sper sa ne facem toate cluburile la fel pentru a evita adresarea si de ce nu? sa cunoasteam ''poamele care ies din tiparele LOGAN CLUB '' Va multumesc ptr timpul acordat si sa auzim numa de bine

                  Comment


                  • #69
                    Da,asa e GMC-ule, din pacate am fost prezent la renumitele si celebrele formule de adresare, cu care m-am izbit in discutii(pardon, de care am fost intrerupt din discutii).
                    Nu e frumos dragii mei.
                    Vin femei copii, oameni in varsta care se relaxeaza la o astfel de intalnire, plus admiratorii in trecere.
                    Nu cred ca va imaginati ce parere va faceti trecand pe langa 100 de masini in care se auzea numai FA, BA, CO...IE, BHA , WA, fluieraturi si altele.
                    buun.
                    acum trecem la subiectele noastre
                    @shorty: bineinteles fratioare, va aduc.......va aduc.......ramane surpriza!
                    EU de exemplu am saci de menaj, pahare de unica folosinta .. , si fiti atenti ca baietii din Bucuresti cu care m-am vazut asta seara la o Intalnire Fulger, mi-au zis ca vor sa vada masini frumoase , in peisaj cu cetatea
                    Ziko...sa fie profesional aparatul, dar oricum aduc si eu unul, in caz de...
                    Luati-va fetele baieti, noi de ale noastre, fetele cu ale lor.
                    Asa toata lumea e impacata
                    Numai bine!!!
                    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                    Comment


                    • #70
                      Nu e profesional aparatul dar scoate foarte bine,deci no problem,deja nu mai am rabdare,numai acolo ma gandesc....debia astept

                      Comment


                      • #71
                        salut baietii.....carei treaba cu intrunirea de astazi????????
                        sper ca nu o lasam balta nu???
                        dao in colo de vreme doar nu ne va sta ea in cale.....facem ceva poze cu peisajul de iarna....deci la 17 la cetate da???????

                        Comment


                        • #72
                          eu vin!!!!!

                          Comment


                          • #73
                            Daca am vorbit o treaba asa ramane,pe mine unu nu ma deranjeaza vremea,numai ca masinile o sa fie un pic murdare,in rest..........deci toata lumea la 17 la cetate

                            Comment


                            • #74
                              Ce ziceti, faceti o deplasare pana la Iasi la a 3a Intalnirea Regionala din zona Moldovei?
                              Intalnirea va avea loc la intrarea in Iasi (Centrul comercial ERA) de la ora 11 pana undeva spre ora 14-15. Dupa care mergem sa mancam si mai discutam despre una despre alta.

                              Noi va asteptam.

                              Comment


                              • #75
                                da...asa ramane. peste 2 ore ne putem cunoaste si strange mana prieteneste ca viitori colegi in clubul pe care il reprezentam.
                                cred ca ar fi o idee buna sa vina cineva cu un termos cu cafeluta, eu nu am , dar vin cu ideea.
                                dar pana la urma ii dam cu un "snaps" si trece frigul )) )
                                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google