Intalnirea Loganistilor Suceveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Salutari de Logan Club Brasov.

    Va rog sa intrati la intalniri nationale pe threadele:
    Calendar al intalnirilor logan club
    Intalnirea logan club in zona de vest II la Felix 15,16,17 Mai
    Intalnirea nationala nr.4 la Sibiu

    Va rog sa postati propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si sa postati pe thredele celelalte daca participati la intalniri si daca da sa va treceti pe lista.

    Va multumesc si astept sa ne intalnim.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • #32
      sal
      cred ca ambele locuri de intalnire ar fi ok
      mai intai hai sa ne intrebam cati suntem
      si apoi vom vedea
      curios sunt sa vedem ce o sa iasa....
      si sa nu uitam totusi ca duminica e 8 martie.........

      Comment


      • #33
        La partea cu 8 martie nu m-am gandit,acum ce e de facut??

        Comment


        • #34
          la cetate ar fi mai cool pt poze...dar e ok si la mall. eu astept sa vina caldura sa mergem la un gratar nu-i asa ziko :d

          Comment


          • #35
            Salut

            Faceti lista cu cei care vin la intalnire,

            Daca ajungeti prin Timisoara puteti apela la mine tel 0723012591
            sigpic #

            Comment


            • #36
              aggyo ..aceeasi treaba am patit si eu ,mi-a improscat sub capota numai ulei ,evident de la semeringul ala. scutu s-a desfacut din suruburi ...insa cum spuneai si tu --se intampla mai la toate :d ziko sau care jtiti ...trebuie demontata cu totul bara fatza sa schimb becurile din proiectoare nu? bafta si sper sa ne vedem duminik

              Comment


              • #37
                La cum e vremea, ma indoiesc pentru iesirea de duminica. Imi este rusine sa zic, dar in 10 luni de cand am masina, nu i-am facut nici o poza. Cum iese soarele am sa ii fac o sedinta foto. Nu i-am facut nici o schimbare, doar i-am luat cotiera si presuri originale.

                Comment


                • #38
                  pt shorty....
                  sal in legaturile cu becurile la proiectoare....
                  nu trebuie sa dai bara fata jos...
                  sub bara dedesubt ai un fel de inchidere de bara
                  de plastic care face legatura cu carenajul de roata....desfaci acea inchidere care este prinsa cu 4 holsuruburi si o clema de plastic.....si apoi ai acces la becul de la proiector...

                  ziko ??in legatura cu 8martie nu tre sa ne facem griji.doar asa putin pt cei care au prietene,sotii sau altele....vedem ce se intampla si cum e vreamea....daca e asa cum e astazi ma indoiesc ca putem face ceva ...nu????dar hai care hotaraste..
                  Last edited by jond_84; 7 March 2009, 09:36. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #39
                    Dupa cate se vede vremea se tine tot urata........ce facem?

                    Comment


                    • #40
                      ne vedem pe la amiaza dar numai asa scurt...
                      pt putin timp sau o lasam poate pe wekend-ul viitor???
                      hai ziko u decizi!!!

                      Comment


                      • #41
                        Pai vreamea e destul de urata. Ca sa iesim si sa stam sub umbrele nu prea merge. Plus ca maine e 8 martie si trebuie sa petrecem ziua cu prietenele(sotiile dupa caz), mamele si bunicile. Doar e ziua femeii si trebuie sa ne indreptam atentia catre ele, nu?
                        Parerea mea e sa pregatim intalnirea intr-o zi cand e frumos afara sa putem si noi admira masina fiecaruia si sa facem eventual mici imbunatatiri.
                        Last edited by cordus; 7 March 2009, 13:27.

                        Comment


                        • #42
                          Salutare... tin sa va reamintesc sau sa va informez ca pe data de 15 martie 2009 va avea loc a 3-a intalnire regionala din moldova ce se va tine la iasi in fata palatului culturii incepand cu ora 11 ...pt mai multe detalii consultati pagina dedicata acestei intalniri http://www.loganclub.ro/forum/treia_...9-t7448p9.html va asteptam!!!
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • #43
                            salutare compatrioti si frati, vad ca incepe treaba si pe aici.
                            Ziko sper ca te descurci cu membrii.
                            sunt tare curios sa vad poze de la prima intalnire,care stiu ca se va intampla in curand.
                            Numai bine...si mergeti atent.!
                            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                            Comment


                            • #44
                              poate saptamana vvitoare?
                              PS: rezolvat pe garantie problema la distributie
                              mersi de ajutor lui ziko

                              Comment


                              • #45
                                Nu ai pentru ce,doar de ce suntem prieteni......sincer nu stiu ce sa fac pentru maine!habar nam......ziceti si voi daca da sau nu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google