Intalnirea Loganistilor Suceveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • liniste de iarna ?

    cam liniste...demult nu sa mai scris nimic

    Comment


    • e ger, toata lumea e in casa

      Comment


      • salutare

        buna baietzii.ce mai faceti?nu prea bine dupa cum se vede...cum parere de rau dar tot odata cu parere de bine tin sa va anunt ca nu mai sunt detinator de dacia logan....insa va rog sa nu mai uitati,,,pt ca am sa mai trec pe la intalnirile voastre ca doar sunt membru nu?????daca mai vedeti masina prin oras cea ce se va intampla destul de des ,deoarece e vanduta aici in sv puteti sa-l salutati pe proprietar deoarece e baiat bun si el....multe salutari si mai vb....pt cei care aveti ttreaba cu mine stiti unde ma gasiti..pa pa

        Comment


        • Bine inteles ca mai esti membru Logan Club ca doar masina pe care o ai acum e un fel de matusa a loganului.Vorbeste cu actualul proprietar sa intre si el in club ca doar masina este deja.Numai bine!

          Comment


          • Cum ramane baieti pe duminica?facem o intalnire?hai sa hotaram rapid ca mai sunt doua zile.Va astept cu pareri.

            Comment


            • eu unu is de acord domnu ziko

              Comment


              • vin si eu ...pt initiere

                asi dori si niste stikere daca mai ai ziko...sa-mi zici cat costa pls

                Comment


                • vulpoiu: stikere momentan nu am,dar cat de curand primesc si costa 10 lei.Si inca ceva legat de stikere,ia uitati putin si ziceti cine ar fi interesat.

                  Dacia Rally Team

                  DSC_8875.JPG

                  Comment


                  • cand ai stikere sa stii ca vreau si eu .....

                    stikerele astea de rally sunt ok ....daca asi avea si 200 de cai sub capota poate mi-asi pune
                    Last edited by vulpoiu; 12 February 2010, 17:54.

                    Comment


                    • Duminica,orele 14.00,intalnire in parcarea Iulius Mall.Cine mai vrea?Cine mai doreste?

                      Comment


                      • Originally posted by ziko View Post
                        Duminica,orele 14.00,intalnire in parcarea Iulius Mall.Cine mai vrea?Cine mai doreste?

                        eu voi veni

                        Comment


                        • sal

                          salutare patroane....sper sa ajung si yo duminica pe la 14.sa vad si yo ce lume noua se mai aduna in club.....vb duminica

                          Comment


                          • deci ?..... mai vine cineva sau facem intrunire in 2-3 oameni ?

                            Comment


                            • Ramane valabil la orele 14.00 la mall langa Bricostore.va astept.

                              Comment


                              • a fost o intalnire de succes....a trebuit sa vorbim cu cei de la mall sa ne mai dea niste locuri de parcare pentru ca nu incapeam totzi )
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google