Intalnirea Loganistilor Suceveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pana acuma se faceau la Cetate

    Comment


    • pai na ..vezi u ce rezolvi ca alcineva nu prea mai e activ pe aici si daca se face o sa incerc si eu sa ajung

      Comment


      • tedy pe la 18;00 ar fi misto hai sa facem o ieseala sunama si pe mine

        Comment


        • gata am vb cu o parte din baieti si am stabilit la 18 in parcare la cetate

          Comment


          • hehe vedeti ca se poate incet incet poate trezim spiritul de loganist in fiecare posesor de logan. Am sa incerc sa fac o macheta a sloganului logan club suceava. asa si acu foto de la intalnire a vedeti ce frumosi suntem, scuzati claritatea fotografiilor mai bine de atat nu poate aparatul. Sa ne vedem cu bine next time. v-am spart cu engleza
            Attached Files

            Comment


            • ce se aude ...ne vedem si sambata asta? ...

              Comment


              • nu s-a mai auzit nimic. o lasam pe saptamana viitoare ca acu e iarasi iarna. v-ati echipat masina cu toate cele?

                Comment


                • iarna asta X( pune omu in pragu disperarii)....mam cam saturat de ea

                  Comment


                  • care nu vrea sa scape de iarna si eu unu debea astept caldura)

                    Comment


                    • Avem si noi un coleg pe la voi ar vad ca nu va ti intalnit...
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • din pacate pe la suceava intalnirile sunt cam amortite poate o data cu caldura vom face intalniri mai multe
                        ;)


                        hai baieiti o punem de o intalnire pe sambata care vine sau pe vineri?????
                        Last edited by tedyystaff; 1 May 2011, 11:34.

                        Comment


                        • oricand..... eu vin

                          Comment


                          • daca e cv poate ajung si eu

                            Comment


                            • Bagam o intalnire vinerea sau smbata care vine?

                              Comment


                              • FACEM O INTALNIRE MAINE PE LA 8 (seara)...LA CETATE ? care mai doreste care mai pofteste) ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google