Intalnirea Loganistilor Suceveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • buna baieti sori ca nu am mai dat pe aici de mult dar na stiti voi cum e cu serviciu. cei care mai intra pe forum i-asi ruga sa lase o adresa de meil pt a ne anunta in legatura cu intalnirile adresa mea e don_corleone121@yahoo.com, cred eu ca fa fi de folos. poate reusim sa facem o intalnire in una din serile astea. aaa si rog sa imi spuneti de unde mai pot achizitiona stikere cu logan club

    Comment


    • Duminica 28.11.2010 ora 12 la cetate ?

      Hai trezirea si hai la intalnire....

      Spalati masinile
      puneti hainele de gala
      luati termosuri cu cafea /ceai

      si hai sa ne intalnim..

      Cine e pentru ? Mana sus

      Comment


      • eu unu vin cu cea mai mare placere in caz ca apare ceva neprogramat va anunt
        id meu de mess tedyystaff iar unu nr de tel 0742551607

        Comment


        • si eu asi veni dar sambata nu pot sunt la serviciu si lucrez cam departe prin vicov eu asi fi vrut in una din serile aste la o vineri seara dupa 19.00 ce ziceti ?

          Comment


          • mie unu imi este indiferent

            Comment


            • diminica sau sambata vedem cine si ce mai zice

              ora 12 mi se pare ok.... oricine poate veni

              sa vedem cine isi mai anunta venirea...ca iara in 3 oameni nu asi mai vrea

              Comment


              • baieti daca nu poate le facem o vizita la cei de la botosani

                Comment


                • poate.....

                  Comment


                  • am tras cu ochiu la vecini nostri din BT ne-au dat ceata baieti suntem varza. imi pare rau sa o zic dar cam asta-i realitatea. bravo lor

                    la cati suntem eu zic sa ne vedem si vineri seara pe la 19.30
                    pt ca duminica nu pot si asi vrea sa va cunosc si eu sa intru si eu printre voi
                    Last edited by DonCorleone; 23 November 2010, 12:54. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • asa este doncorleone Bt e de mult inaintea noastră din tote punctele de vedere pacat că la nou nu a mers poate de acum

                      salut baieti hai sa hotaram ziua in care sa avem intalnirea vineri,sambata sau duminica
                      Last edited by tedyystaff; 23 November 2010, 20:18. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • eu asi putea vineri seara si m-am gandit ca daca e nasoala vremea sa ne intalnim in parcare la selgros ca e acoperita.daca sunteti mai multi pt duminica na eu am sa lipsesc dar poate voi fi prezent la urmatoarea intalnire.

                        Comment


                        • nu mai e nimeni?
                          pai astai problema cu intalnirile ca invitatiile se dau aici . daca s-ar da pe facebok sau pe mess sau pe alte situri de socializare cred ca le-ar citi mai multi si poate vor fi interesati. da na cam astai ramanem doar cei de aici

                          Comment


                          • Am primit invitatie pe mail de la Teddystaff, din pacate nu o pot onora, daca eram din localitate (Suceava) era mult mai usor sa vin si eu, asa, distanta si criza financiara imi pun bete-n roate. Oricum, va sustin de la mare distanta. Multa sanatate !

                            Comment


                            • mulumim urs de susinere iar doncorleone pt mine ii indiferent când se face intalnirea eu unu mai aduc pe un prieten

                              Comment


                              • nr meeu este 0746847700 daca aveti vreun gand pt seara aceasta da-ti un semn. poate ne gasim la o barfa

                                sa lasat cu ieseala seara asta la cetate pe la 19 30 am vb cu tedyystaff are si el chef de ieseala. sa vedeti voi distractie ,nu ratati si alaturativa. se anunta showww. logane tunate modificari incredibile si fel de fel de brizbrizuri. va asteptam
                                Last edited by DonCorleone; 26 November 2010, 13:21. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google