Intalnirea Loganistilor Suceveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut baieti,
    Cam ce program aveti voi la intalnirile Logan Club?

    Comment


    • pai seara asta pe la 19 30 daca aveti cum. daca mai sunt amatori dati de stire. tot la cetate

      Comment


      • ce mai faceti baieti se mai aude de ceva vreo intalnire;)????

        Comment


        • Zilele astea (pana luni) sunt prezenta la Vatra Dornei, daca aveti in plan vreo iesire cu familia sau cu prietenii la un ceai sau o poveste, ma anuntati si va astept cu mare drag!
          In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

          Comment


          • Moshu nu vine la LCS. Loganistii de aici nu se prezinta la intalniri.

            Ma_shina, bine ai venit pe meleaguri bucovinene. sper sa-ti placa sarmalele
            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

            Comment


            • foarte foarte bune

              Daca nu va intalniti in cadrul clubului, atunci va urez tuturor sa va simtiti bine alaturi de prieteni si familie
              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

              Comment


              • a inghetat logan club suceava. nici o intalnire nici o vb buna nik fratilor sau nu mai sunt logane in sv ?

                Comment


                • acum cand mam inscris si eu nu mai sunt loganuri in suceava) ...fain:|

                  Comment


                  • astai treaba la suceava in ultimul timp mai bine zis de doi ani, daca sunt doritori de intalniri facem nu mai sa stabilim data ,ora si un loc

                    Comment


                    • hai fratilor sa mai iesim tedy ce zici ne vedem vineri seara pe la 8 hai baiti soferi de logan sau nu va mai place masina?

                      Comment


                      • si eu as fi interesat chiar daca am cam mult pana in suceava as veni sa vad si eu cum e

                        Comment


                        • pai cum sa fie theo ne laudam cu ce rachete de masini avem ca amea scoate mai mult fum ca am jocul la directie mai mare chesti de astea glumesc
                          vb in general de masini in special logan

                          Comment


                          • aha ar fi fain da din cate vad nu prea se ingramadeste lumea pe aici ...
                            si inca cv as vrea si eu niste stickere ..cine ma poate ajuta

                            Comment


                            • domnilor ce ziceti de o intalnire pe sambata pe la 18-19 ori 20 si incerc sa adun mai multe persoane

                              Comment


                              • eu as incerca sa ajung ... pana la urma unde se fac intalnirile ...locu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google