Intalnirea Loganistilor Suceveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bv domnu ...am auzit ca au fost modificari la S1 felicitari pentru reusita;)

    Comment


    • ms ms ;)...

      Comment


      • nu se mai fac intalniri? ...hai sa facem o intalnire la piscina la Gura Humorului:P ..)

        Comment


        • am si eu o rugaminte la toti loganisti suceveni ...daca vedeti prin suceava un CIELO rosu cu numarul TR 18 BTY faceti o poza si punetio la mine pe my ride... please !!!raman dator cu o bere pt cel care o prinde !
          sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

          Comment


          • ce facem baiti ne mai adunam si noi ?

            Comment


            • Mai traieste cineva pe aici?

              Comment


              • nimeni) ....au inghetat sucevenii)

                Comment


                • nici bine nu a avenit iarna si geru si sucevenii is la hibernat

                  Comment


                  • salutare!!!!

                    hai noroc la toti baietii dar ce mai faceti oameni buni???noroc de astia de la yahoo ca miau adus si mie aminte de forum ca nu prea mai am timp sunt pana in gat cu muncile din ziua de azi!!!multa bafta sanatate si un an nou cu bine la toata lumea...poate ne vedem la un rachiu intro seara dar nu atunci cand sunteti la volan

                    Comment


                    • Stie cineva unde gasesc jante ieftine in Suceava?

                      Comment


                      • ea ziceti baieti saptamana viitoare o intalnire ceva in falticeni ??? ca eu o sa plec duminica sau luni ???? am bunici din baia

                        foarte trist aici, grav de trist ;)

                        daca e ceva 0724906380 sau 0767558018
                        Last edited by beaubere; 10 August 2012, 08:51. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • ba mai traiti nimic nici un semn prin suceava totul ii MORT

                          hai cu o intalnire )

                          Comment


                          • slaba activitate ....pacat .
                            masini sunt, oameni dornici la fel......offf
                            cineva sa-i motiveze trebuie........... , teddy vrei organizator?
                            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                            Comment


                            • crisneg nu multumesc, eu tot intreb dar nimic moarta Suceava

                              Comment


                              • oricum faci mai multa treaba decat oricare de pe aici.
                                Esti cel mai activ....deci ai loganul si tot ce tine de el, in Sanjeee :P
                                eu te votez......cine urmeaza? ;;)
                                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google