Intalnirea Loganistilor Suceveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • venim venim

    iara 3 oameni jur :d...hai 4 poate o sa fim

    Comment


    • ce faceti baieti? va placut intalnirea? mie mi-a placut si sper ca vinerea viitoare sa fim mai multi. astept foto de la intalnire

      Comment


      • felicitari pentru intalnire! desi nu am logan imi place foarte mult ca sunteti uniti si va organizati! ca o propunere cand da caldura e bine de facut inalnirile in zone mai populate pentru a atrage si alti posesori neforumisti

        Comment


        • siloth multumim om lua si in considerare si propunerea ta

          Comment


          • a fost ok ...macar am fost 6 nu 3

            Comment


            • poate data viitoare vom fi mai multi

              Comment


              • Felicitari baieti ! Siloth, multumim pentru poze !.

                Comment


                • frumoase foto si multumim pt ele. ce ziceti baieti o facem si vineri seara?..... intalnirea

                  Comment


                  • Multumim pt poze....marfa

                    cat despre vinerea asta ...vin doar sa fumez o tigara ...dar vin

                    Comment


                    • la o tigara la un ceai la termos lo un banc e imp sa fim prezenti. ne vedem

                      Comment


                      • ce ziceti baieti mai iesim diseara ? nu a mai trecut nimeni pe acilea . diseara la 19 30 ce ziceti?

                        Comment


                        • poate ca vineri pe seara e mai greu sa va adunati toti, incercati sambata-duminica pe la amiaza, gen 4-5... e si lumina, ies si masinile mai bine in poza
                          In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                          Comment


                          • ce faceti baieti ati inghetat sau sunteti pe la ski . ce ziceti mai facem o intalnire?

                            Comment


                            • eu unu nu stiu daca voi fi prezent depinde, ca am avut accident cu masina dar stati linistiti ca nui nimic grav

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google