Intalnirea Loganistilor Suceveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vreau sa multumesc membrilor care au venit la intalnire si in special celor care nu au venit.Cred ca suntem mult sub ultimul loc in ceea ce privesc intalnirile membrilor Logan Club din toata tara.Vreau sa zic ca singurul care a venit la toate intalnirile in afara de mine este Daniel(SV 08 XLY) pe care il felicit fiind cu adevarat fidel,si nu vreau sa ma intelegeti gresit dar nu va oblig sa veniti la intalniri dar sa aveti macar bunul simt sa mentionati ca nu venit.

    Comment


    • bine a zis vulpoiul "a trebuit sa vorbim cu cei de la mall sa ne mai dea niste locuri de parcare pentru ca nu incapeam totzi "
      Attached Files

      Comment


      • salut baieti ce ziceti cand mai facem si noi o intalnire ce zici ziko?

        Comment


        • oricand ...eu vin

          Comment


          • Nou venit

            Salutare la toata lumea.
            Citesc forumul loganclub de vreo 6 luni de zile (de cand mi-am luat masina - posesor ambition 1.5 DCI) dar nu stiam ca exista Logan Club Suceava. Daca sunteti de acord considerati ca mai aveti un membru in club.
            Cand ajung acasa am sa revin cu poze...

            Comment


            • Bine ai venit, duknu , pozele sa le pui aici http://www.loganclub.ro/forum/sa_fac...ta-t11237.html .

              Comment


              • bine ai venit printre noi domnu duknu

                Comment


                • si in rest? .....suntetzi bine totzi ?

                  Comment


                  • salutare loganisti, sa aveti drumuri bune!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • ziko - Ultima data Online 28th April 2010 01:04
                      Alegeti alt organizator . Sau nu mai faceti intalniri ?
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • 3 posturi in 3 luni
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • din pacate nu sau mai tinut nici intalniri la suceava si din cati membri am fost la prima intalnire am ramas jumatate chiar mai putini membri,mie unu imi pare rau ca nu sau mai tinut intalniri poate pe viitor vom remedia cat de cat si acceasta problema

                          Comment


                          • cam moarta treaba pe aici dragi colegi cand ne mai adunam si noi o data ?

                            Comment


                            • cautati alt organizator
                              ziko - Ultima data Online 28th April 2010 01:04
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • ce mai faceti baietii chiar nimic pe la noi prin zona

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google