Discutii Generale, offtopic si alte cele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    O mica parere cred eu ca trebuia ala culoare mai deschisa ... acum voi stiti cum este mai bine! bafta
    sigpic

    Comment


    • #77
      Am stabilit ca tricoul va fi negru ,deci asa ramane in principiul siglei mai discutam duminica la intalnire cand vom vedea live tricoul alex sa nu uiti sa l aduci!
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • #78
        nu uit sa il aduc, nu are ce sa ii faca la sigla, orice am face iese modelul ala pe margine.
        sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

        Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

        Comment


        • #79
          Care este capacitatea real la rezervorul logan?

          Salut, oameni buni, am o dilema...am un logan pe benzina 1,6 AMBITION... de obicei, cand raman doua trei liniute la indicatorul de combustibil, ma duc sa fac plinul la pompa in benzinarie, am verificat ultima data pe bord si imi indica 8 litri ramasi, am pus pistolul si l-am lasat pe automat, la 43,20 a declansat, eu de obicei insist sa fac plin ochi rezervorul, asa, si am ajuns pana la 60 litri indicati de pompa, alimentati peste cei 8 litri ???!!!
          acum vin cu intrebarea, fura pompagiii...la benzinarii? are rezervorul o capacitate mai mare decat cea indicata in carte, adica respectiv 50 L ?
          poate a-ti intalnit si voi sau aveti stiinta de treaba asta, luminati-ma si pe mine va rog frumos,

          Comment


          • #80
            asa stiam si eu, tot de 50, la o benzinarie serioasa, tot pe la 50 mi.a dat si mie adunarea, ce a ramas+ce am pus, ce sa zic, posibil sa fure pompagii, ce ne mai mira...
            sigpic

            Comment


            • #81
              Da,rezervorul este mai mare de 50 de litrii,cam 60 l are daca-l umpli ochi.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #82
                atunci pe mine ori m.a pacalit calculatorul bordului, ori s.au pacalit aia (de fapt alimentez de obicei de la un rompetrol express, fill and go, deci nu aveam pe cine sa pacalesc)
                sigpic

                Comment


                • #83
                  da si eu tot la rompetrol alimentez, am card de-al lor, dar mie in total mi-au intrat in rezervor 68 de litri....

                  Comment


                  • #84
                    Intra mult, io am bagat 65 de l...
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • #85
                      O alta discutie de genul asta.
                      Iar aici alta.
                      Last edited by D-FENS; 16 February 2011, 00:54.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • #86
                        Va spun eu ca rezervorul are 60 de litri de cand am luat masina de 5 ani si doua luni numai ochi umblu cu el deci cum spune si dfens rezervorul ochi la logan are 60 de litri!
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • #87
                          http://www.elia-ag.de/index2.php cum vi se par cel putin ca design?

                          Comment


                          • #88
                            unele mi se par chiar kitchoase , multi membri logan club au reusit mult mai mult decat elia , si bravo lor
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              pe mine m au incantat scaunele de piele! dau bine.

                              Comment


                              • #90
                                la interior, da e reusit cat de cat, am uitat sa specific, eu ma refeream doar la exterior, imi cer scuze
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google