Discutii Generale, offtopic si alte cele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drag popor de loganisti , ne apucam si noi de modificat masinile cum trebuie? Sunt invidios pe cei din Bucuresti , Brasov , Pitesti si alte localitati care au masini cu adevarat modificate , care emana de pasiune pentru Logan. Deci , ne apucam? Gasim o solutie astfel incat sa modificam ceva major la cate o masina pe luna?
    sigpic

    Comment


    • O resoftare, folie geamuri, jante aluminiu de 17', distantiere, colantare portbagaj, capota sau toata, scaune piele, schimbare boxe, dvd auto, tub subwofer, faruri angel eyes, xenon, bixenon, etc....cu care incepeti ?????
      Succeseeee...
      Intrebati-l pe D-FENS, el stie multe !
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Daca doriti,va pot da nr de tel al maestrului kenjiro sanga,el va poate ajuta.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • Suna interesant ,dar noua astia mai vechi din logan club nu ne mai arde de modificari facute la masini le lasam asa mai simplute,parerea mea nu vreau sa va supar!
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • Fiecare isi face masinuta dupa bunul sau plac si sa ii placa lui, cel putin asta este parerea mea.
            sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

            Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

            Comment


            • Adaug pozele care m-a inspirat cand am scris ce am scris. In minte mi-am spus instantaneu: "vreau si eu" . Si voi incerca...sper ca voi reusi.
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Super tari masinile,hai sa le facem si noi la fel,sau mai bine nu?
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • Toti ne dorim sa avem o masina frumoasa si care sa iasa in evidenta. Acum depinde cum dorim sa iasa in evidenta. Toti am trecut prin febra "ciuningului" si acum ca ne-am informat (aici vorbesc despre mine) avem o noua perspectiva asupra frumosului. Asa ca voi urma si eu calea deschisa de TheJok3r. Si mai sunt cateva persoane care sunt receptive la ideile mele.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ok,am inteles adi nu te supara eu nui mai fac nimic la masina mea !
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • Fara suparare. Nu am vrut sa ofensez pe nimeni. Nici eu nu ii mai fac mare lucru la exterior. Poate interiorul va suferi oarece modificari.
                      sigpic

                      Comment


                      • Eu nui mai fac nimic,vreau doar jantele sa le vopsesc negru metalizat si sa vand capacele de megane !
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • Originally posted by ADI-WRC View Post
                          Adaug pozele care m-a inspirat cand am scris ce am scris. In minte mi-am spus instantaneu: "vreau si eu" . Si voi incerca...sper ca voi reusi.
                          saraca limba romana,e faultata rau.:Adaug pozele care m-a inspirat;tocmai de la dumneata

                          Comment


                          • Radule te joci cu focul! Era o gluma sper ca nu te ai suparat!
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • nu ma supar ca nu am de ce.nu ma gandisem la tine ci la domnul adi wrc

                              Comment


                              • Stiu radule doar sunt moderator nu ,trebuie sa intru si eu in vorba!
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google