Discutii Generale, offtopic si alte cele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    oricum daca nu au incalzirea in ele scaunele acelea (desi ma indoiesc), nu ar fi o alegere placuta mai ales pe timpul rece (pe timp de vara nu m ar deranja)!

    Comment


    • #92
      Ridicarea masinilor este ilegala intrucat nu sunt indeplinite simultan cele doua conditii impuse prin lege: autoturismul este parcat neregulamentar si reprezinta un obstacol pentru circulatie, si poate fi contestata prin mai multe metode, afirma avocatul Gheorghe Piperea.

      Comment


      • #93
        Oamenii astia cu ridicarile autoturismelor se umplu de banii si noi ramanem fara bani pe nedrept si cu zgarituri la masini,sunt intru totu contra!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • #94
          ti-a ridicat masina?
          sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

          Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

          Comment


          • #95
            http://www.youtube.com/watch?v=qdWDJ...eature=related oare poate si marca Logan asa ceva?

            Comment


            • #96
              De ce nu?Dar nu stiu daca se merita investitia.Masina trebie refacuta,pregatita pt asa ceva.Iti dai seama ce-ar sari tablele de pe Logan daca l-ai lasa ca din fabrica...
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #97
                a vrut un coleg de pe forum (matheo66c) sa faca ceva asemanator, dar s.a lasat, deoarece treaba asta implica multe riscuri...
                sigpic

                Comment


                • #98
                  pai oricum se vede clar in video ca era doar caroseria, si au "busit" stalpii de la parbriz! Dar sa stai in intersectie si masina (Logan) sa "ridice" putin. Am vazut la o motocicleta inainte sa o vand pe a mea si sa mi iau Logan, ceva "push buton" si ridica cu 5cm amotizoarele pentru teren accidentat!

                  Comment


                  • #99
                    Sa se ridice putin si sa coboare,de cateva ori,cand esti la semafor si trec pietonii.Asta mi-ar place si mie...
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Am si eu anumite "nebunii" si sper sa le realizez acum la "batranete", inainte sa ma "certe" "urmasii" ca nu am realizat nimic !
                      Macar colantat plafon gen "General Lee" - "made Romania" sau nu "D-FENS"!

                      Comment


                      • Spor la realizari iuliane si sa ti se implineasca,dar in primul rand sa stii ca trebuie sa vii si pe la intalniri ca sa ti se indeplineasca visul!
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • adimacker,iar ai dat cu bata-n balta......mai verifica SEMNATURA odata.
                          Attached Files
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Originally posted by D-FENS View Post
                            adimacker,iar ai dat cu bata-n balta......mai verifica SEMNATURA odata.
                            ochiul magic al domnului dan

                            Comment


                            • Am gresit...dar am rectificat. Cred ca ai stat numai adiba dupa mine . Ma vanezi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Regionala Brasov...

                                Sa va arat loganuri modificate de colegii nostrii din tara,pacat ca nu ati putut venii si voi.Dar la urmatoarea sper sa mergem impreuna.
                                Iar restul dintre voi nu mai fiti rautaciosi.
                                si acum pozele...restul pe sectiunea L.C.Pucioasa...
                                o seara buna tuturor.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google