Discutii Generale, offtopic si alte cele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aviatorule,nu pui poze si pt cei din Pucioasa?Sunt si ei curiosi sa vada cum i-a reprezentat conducatorul lor ...
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • amice nu sunt conducatorul lor,sunt organizator de intalniri la club si sunt conducator auto,cum esti si tu.
      si urmareste toate sectiunile,am si acolo poze,
      am si pe intalniri nationale pt ca acest forum ne da dreptul sa postam oriunde vrem,daca respectam regulamentul.
      ia zii iti pare rau ca nu ai participat si tu la regionala?
      nu?
      poate pe viitor vii si tu...

      Comment


      • FOF , HZP si CRI (care este cea mai aratoasa din pozele prezentate) arata chiar bine. Celelalte...ori termina ce au inceput ori nu il mai fac. Unele sunt exagerate.
        sigpic

        Comment


        • no comment...

          Comment


          • cred ca doar careva masini din pozele alea au ce arata,restul....ma abtin...si pt domnul aviatorul,altceva mai nou nu ai gasit?!
            sigpic

            Comment


            • Arata binisor masinutele!
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • Domnu' Radu , au sosit suportii de numere si sticker-ul meu ???
                sigpic

                Comment


                • Suportii de numar au sosit,stickerul inca nu ,suportii tii aduc duminica la intalnire!
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • Daca nu a venit am sa imi fac singur. Am dat comanda acum doua saptamani...
                    sigpic

                    Comment


                    • Suportii de numar au venit poate pana maine la amiaza sosesc si stickerele,nu sunt eu de vina alexyanol a incurcat coletele !
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • Ideea e ca le puteam lua din oras , dar am preferat sa cumpar direct de la club (ca mi s-a pus in vedere). Si acum ca am facut-o...speram la ceva mai mult de niste amanari. Sper sa ajunga pana la intalnire.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sper ca-ti dai seama ca Radu ar fi vrut sa le primesti la timp.Nu depinde de el.Asta-i posta romana sau cel care le trimite...Cine ti-a pus in vedere sa iei sticker?
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Nimeni ,nu ia pus in vedere el a vrut sticker !
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • Vreau sticker-ul comandat. Daca nu se poate imi fac singur. Il platesc pe asta cand o veni ca l-am comandat , dar pe viitor merg pe deviza "ce-si face omu' cu mana lui...".
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by aviatorul76 View Post
                                Sa va arat loganuri modificate de colegii nostrii din tara,pacat ca nu ati putut venii si voi.Dar la urmatoarea sper sa mergem impreuna.
                                Iar restul dintre voi nu mai fiti rautaciosi.
                                si acum pozele...restul pe sectiunea L.C.Pucioasa...
                                o seara buna tuturor.
                                trebuia sa pui o poza si cu masina mea! :p nu k ar fi modificata, dar sunt targovistean.. :p

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google