Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ptr el la curierat e mai bine asa cu un diesel si am intel ca i si breack

    Comment


    • Sa ai noroc de masina Kopatz. Esti bine venit oricand! pt k in sufletul tau tot loganist ai ramas

      Comment


      • dupa atatia ani petrecuti la volanul unui logan si atatea cunostinte acumulate...si mie mi ar fii greu sa nu intru pe forum din cand in cand sau sa nu ma mai intalnesc cu loganistii...ember te astept sa mai livram ceva pachete cu noul DIESEL )
        http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

        Comment


        • Felicitări pentru noua maşină dl.organizator şi să te bucuri de ea.
          P.S. Poate m-am ,,trezit" un pic cam târziu...

          Comment


          • avocatule nu mai fii suparat pe mine ca sincer nu ai dc, daca ti am gresit imi cer scuzele de riguare, dar eu zic ca putem colabora in continuare f bine. toate cele bune

            Comment


            • Dar cine a zis că sunt supărat pe tine...Nici nu se pune problema...Nu te-am mai sunat pentru că am înţeles că erai ocupat cu serviciul şi nu am vrut să te mai bâzâi şi eu. Dar nici vorba de supărare...

              Comment


              • sincer am fost atunci chiar foarte ocupatdupa 19 ore fara somn crede ma, ok atunci. atunci sper sa bem o cafea pana la craciun

                Comment


                • Excelent, am să te sun.

                  Comment


                  • oks, ne auzim atunci ;)

                    Comment


                    • sarbatori fericite tuturor forumistilor si loganistilor din TG Mures si de peste tot, multa sanatate si bucurie la toata lumea din partea la goguspan. Inca odata sarbatori fericite si sa ne vedem cu bine

                      Comment


                      • Un Craciun Fericit si indestulat cu familia si prietenii la masa va doresc!Si bineinteles DRUM INTINS!

                        Comment


                        • . Fie ca sarbatorile de iarna sa va aduca liniste, caldura si armonie in suflet. Craciun fericit si un An Nou plin de impliniri!!!

                          Comment


                          • Aripi de ingeri sa va atinga sufletul si sa ia cu ei toate supararile lasand in schimb Lumina si Speranta.Craciun Fericit !

                            Comment


                            • Craciun fericit la toata lumea,iar mosul sa va aduca numai bucurii si impliniri :d
                              http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                              Comment


                              • Cu ocazia CRACIUNULUI VA UREZ SANATATE alaturi de cei dragi sa aveti parte de multe cadouri si o lumanare aprinsa in noaptea de craciun! Craciun Fericit!
                                I HAVE A !sigpic
                                fara linkuri externe in semnatura

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google