Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am schimbat de mult airbag-u))am dat jos bordul...:P
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • nzn tu esti tipicar man....recunoaste si tu macar odata )
      http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

      Comment


      • Mulţumesc frumos pentru aprecieri stimate coleg raduprov. Scuze că nu am salutat, dar am foarte mult de lucru şi cu atâtea pe cap...

        Comment


        • Originally posted by raduprov View Post
          baieti , pana la urma mergem pe transalpina ? eu imi pun masina in joc daca sunt doritori

          @ avocat te-am vazut saptamana trecuta mergeai catre reghin , e prima data cand iti vad masina live , e frumoasa
          Eu m-as duce ma duc si eu cu masina,acuma sa vedem cati doritori suntem .Haideti baieti si fete sa nu facem Muresul de ras

          Comment


          • Originally posted by avocat View Post
            Mulţumesc frumos pentru aprecieri stimate coleg raduprov. Scuze că nu am salutat, dar am foarte mult de lucru şi cu atâtea pe cap...
            eu nu te-am salutat , ca nu puteam si te salutam degeaba , eram cu masina de servici

            @kopatz cel mai frumos ar fii sa mergem cat mai multi cu cat mai multe masini ... dar nah mergem dupa posibilitati
            Its just a car ...

            Comment


            • matinal a fost domnu avocat azi ;) de dimineata cand mergeam la lucru l-am vazut prin tarnaveni

              Comment


              • Mulţumesc frumos...Am avut treabă la O.C.P.I. cu o întabulare care mă exasperează, iar drumul a fost un dezastru (ptr.jantele mele şi nervii mei). Oricum, sincer vorbind îmi place foarte mult la Tarnăveni(are farmecul lui) atât ca orăşel cât şi datorită faptului că am prieteni deosebiţi acolo, oameni care merită apreciaţi. Merg acolo cu mare drag ori de câte ori este nevoie...Păcat că drumul este atât de prost, dar având în vedere că se lucrează sperăm să se rezolve şi această problemă.
                Last edited by avocat; 7 July 2011, 20:33.

                Comment


                • mda.multumim pt aprecieri ...mai erai cu cineva in masina ...in apropierea podului peste tarnava te-am vazut dar eram pe jos

                  Comment


                  • Da da oras frumos Tarnaveni-ul dar , nu mai frumos dacat fetele de acolo

                    Comment


                    • Crezi tu kopatz)))))
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • mersi kopatz
                        nzn-ule , kopatz stie ca o fost prin tarnaveni ...numa pachete nu impartea, mai mult dupa fete se uita ;)

                        Comment


                        • Salutare colegi.
                          Am nevoie de ajutorul vostru...recomandati-mi cateva pensiuni mai iefinioare in zona voastra...ca pe net am gasit dar cu niste scoruri cam piperate....
                          sigpic

                          Comment


                          • in ce zona vrei....sovata,bazna
                            http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                            Comment


                            • De preferat in Targu Mures sau in apropiere...de fapt despre ce e vorba...fiul meu face fotbal la Pitici la Otelul si la sfarsitul lui august este organizat la Targu Mures un campionat ...EonKinder si as avea nevoie de vreo 10-15 camere duble...o pensiune ieftinioara...unde sa avem acces si la un gratar seara...si sa fie oarecum aproape de Targu Mures....asta ar fi ideal

                              PS...am inteles ca acest campionat se va desfasura la Sangeorgiu de Mures.
                              Last edited by valeriuciprian; 18 July 2011, 18:02.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google