Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ada la tine poate poate cumparam si noi ))))

    Comment


    • Vrei nu vrei, iti dau cu forta

      Comment


      • atunci nu mai zici nimic , astept

        Comment


        • kopatz ce nr aveai la nubira ta?
          http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

          Comment


          • MS-07-HPY,stiu mai are abtibildul cu Cargus

            Comment


            • l am vazut azi in t veni...avea semnul cargus in spate stanga :d
              http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

              Comment


              • Salutare! Am mare si urgenta nevoie de ajutor! Ma poate ajuta cineva cu un ITP maine? Ideea este ca eu nu cunosc statiile din Mures si habar n-am unde sa merg. Multumiri anticipate!
                Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

                Comment


                • dute la automeister , in cristesti "fata in fata" cu materom,au grija de tine baietii
                  Its just a car ...

                  Comment


                  • cine, cu cat si unde pune folie cu autorizatie fata spate?
                    Logan II Laureat 1.6MPI BlancGlacier MS-85-DAO

                    Comment


                    • pe fata nu iti omologheaza nimeni,degeaba iti scrie ca e si pe fata ca ramai fara talon automat!
                      In curte la TAM pun baietii de la solar-zonr, iar alt loc unde mi-am pus eu si sunt super multumit am doar nr de tel 0744855295 (ADI)
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • Iti poti pune si pe fata, doar ca cea omologata are vizibilitate redusa doar cu 15%...Adica exact fix pix... Si apoi, daca iti pui mai inchisa, vorba lui NZN, ramai fara talon ... Asta este...
                        Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

                        Comment


                        • Originally posted by ovidavid View Post
                          cine, cu cat si unde pune folie cu autorizatie fata spate?
                          iti recomand 2 persoane Sugo si Cristi beieti meseriasi,folie buna ,lucreaza repede si pret acceptabil.Daca te intereseaza suna-ma 0751-012435
                          Last edited by kopatz; 2 June 2011, 21:06. Reason: am gresit numele persoanei

                          Comment


                          • kopatz zi mi cu cat pun baietii pe spate folia ........

                            Comment


                            • Salutare la baieti! Azi am reusit sa pun in practica o idee ceva mai veche de-a mea, legata de grila cu plasa de tuning (din piata). Cu toate ca materialele sunt low cost, eu spun ca a iesit cat de cat...Mie imi place. . Si astea sunt rezultatele!... O sa mai pun poze cand spal masina si montez plasa peste grila (probabil maine, caci ma mananca palmele...). Apropos, mi-am facut semnalizarile laterale si stopurile fumurii (partial). In rest, cu ajutorul lui Mitza (multumesc domnu ) am reusit sa fac deschiderea din buton a port-bagajului.
                              Attached Files
                              Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

                              Comment


                              • Astept cu sufletul la gura rezultatul nu ai pt ce:P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google