Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu sper să aveţi succes. Ceea ce nu înţeleg eu - fără să supăr pe nimeni - este că lumea se mobilizează să meargă la o întâlnire organizată la sute de kilomentri, şi fie se zgârceşte, fie nu îşi face timp să vină la cea din Mureş o dată pe lună. Dar poate îmi scapă mie ceva...
    P.S. Nu am vrut să supăr pe nimeni, dar chiar nu înţeleg. Probabil că am mai îmbătrânit şi e din cauza vârstei...

    Comment


    • Acolo te intalnesti cu "alti"colegi de forum, unii prieteni mai vechi...etc...aici, vedem doar masinile noastre de care suntem satuli...
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • Sunt de acord si cu Cristian si cu FloNZN...problema e ca...lumea gandeste asa... pt 3-4 masini nu are rost sa merg la intalnire, dar daca toti gandim asa niciodata nu o sa fim minim 10 la intalnire.

        Comment


        • Iarasi vesnica problema asta este,dar acuma nu asta e problema .Suntem cel putin 10 oameni care cam vin la intalniri sa mergem cu 3 masini aia ar veni cam 3 persoane in 2 si 4 in a 3-a masina ,iar banii se impart la benzina deci nu e asa scump plus ca nu stiu cati dintre voi a-ti fost pe Transalpina(eu personal ionca nu am fost)si vorba lui NZN o sa cunost oameni noi si te reintalnesti cu tovarasi vechi.Eu unul pot sa zic ca am fost la 2-3 intalniri nationale si nu regret sunt oameni cumsecade si te distrezi de nu-i adevarat.
          Nu se incumeta nimeni

          Comment


          • ne gandim si fcem ceva kopatz, trebuie sa ne strangem cativa

            Comment


            • eu ma bag , eu vin ori cu voi ori cu masina mea , toata chestia sa fiu liber in weekend dar asta o voi afla putin mai incolo .. oricum nu pe ultima suta de metrii
              oameni buni , cum zice si kopatz , noi am fost la multe intalniri atat nationale cat si regionale si e frumos
              Its just a car ...

              Comment


              • la mine e posibil sa merg de sambata si raman acolo peste noapte...
                Last edited by FloNZN; 2 July 2011, 13:50.
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • e frumos tare am fost week trecut si e superb..am zis din pacate eu lucrez sambata..nsh daca pot merge.
                  cum zic baietii la intalnirile nationale sau regionale e foarte fain.mai ales daca mergeti sa dormiti acolo peste noapte e distractie la maxim(vezi mioveni cei care au stat cu cortul)o sa incerc sa vad ce pot dar in special vreau sa merg in delta anul acesta.
                  http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                  Comment


                  • nu te duce in delta , te mananca tzantzarii ))
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • La multi ani FLR !!

                      Comment


                      • La multi ani Florin si Csaba Orion!

                        Comment


                        • multumesc mult.
                          la multi ani si pt csaba
                          http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                          Comment


                          • la multi ani FLR si ptr Csaba , sanatate tuturor si fara evenimente

                            Comment


                            • La multi ani florine <:-P

                              Florin daca mai vrei sa schimbi airbagul pasager vezi ca se poate schimba si fara sa dai bordul jos tot trebuie sa scoti scaunul sa te poti baga acolo si desfaci cele 4 suruburi ce tin airbagul si iasa si dupaccea scoti mufa si gata si faci la loc eu am reusit asa sa il schimb
                              Last edited by levy; 4 July 2011, 20:07. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • baieti , pana la urma mergem pe transalpina ? eu imi pun masina in joc daca sunt doritori

                                @ avocat te-am vazut saptamana trecuta mergeai catre reghin , e prima data cand iti vad masina live , e frumoasa
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google