Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Domnule avocat,flonzn cred ca are stikere din cate stiu eu.
    http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

    Comment


    • da este vopsita bara fata si bara spate

      Comment


      • esti misto amu cu barile vopsite :d
        http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

        Comment


        • Mai mult le-am vopsit ca era julita bara din fata,da parca arata altfel un pic.

          Comment


          • salut care imi poate zice si mie in mures pe ce strada sau unde pot gasi ceva piese de la dezmembrari de peugeot,skoda si masini din astea straine

            Comment


            • Salutare! Kopatz, ne poti spune si cat te-a costat toata treaba cu vopsitul barelor? Si ale mele is praf facute si trebuie sa le schimb. Sigur nu o sa gasesc la culoarea masinii.
              Sa ma pui la socoteala cu doua sigle LCM, te rog. Poate facem si stickere cu LOGAN CLUB, sa avem si noi de rezerva...
              Merci.
              Last edited by danavramiuc; 19 May 2011, 19:43.
              Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

              Comment


              • Originally posted by levy View Post
                salut care imi poate zice si mie in mures pe ce strada sau unde pot gasi ceva piese de la dezmembrari de peugeot,skoda si masini din astea straine
                Sunt mai multe dezmembrari in oras sau in afara.la capatul Naznei pe stanga,cum sa o iei catre Santioana,atunci la Dogaru(are de toate preturile sunt putin piperate),in Campenita (inainte sa intri in sat)


                @danavramiuc:...sa vedem cum o sa iasa siglele si daca baietii fac treaba buna vorbesc sa faca si cateva abtibilde cu Logan Club.

                Comment


                • mersi kopatz am intrebat ca vreau sa schimb duzele alea care stropesc parbrizul cu apa cu unele de peugeot sau skoda dar pe aici pe la noi in magazine nam gasit

                  Comment


                  • Levi, daca gasesti ceva spritzuitoare de parbriz faine (adica sa stropeasca in perdea) spune-mi si mie te rog. Multumesc. De fapt poti sa mi le si cumperi ca iti dau banii!!!Daca nu depasesc 20 RON
                    Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

                    Comment


                    • asta vreau si eu sa gasesc o pereche care arunca apa pe tot parbrizul tip perdea ca asta de pe logan sa infundat unul si am citit ca se poate adapta si de pe alta masina si vreau sa incerc te anunt cat am dat pe ele

                      Comment


                      • da da, ai vopsit o ca sa arate mai bine, nu ne mai aburii kopatz )) misto tatiii

                        Comment


                        • Maine o sa fiu prin ludus cam toata ziua...daca are careva chef de o poveste call me:P

                          Comment


                          • Sunt gata siglele LC Mures cine doreste stie cum ma gaseste .Pretul este 8 ron bucata.atasez si o poza facuta de mine nu prea se vede bine ca batea soarele pe ea.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Frumoasa treaba...lasa ca vedem duminica cum arata

                              Comment


                              • 1 buc e rezervata pt baiatuuuu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google