Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by avocat View Post
    Eu nu mă cert dar dacă citeşti stimate FloNZN la topicul cu întâlniri cred că am fost singurul (şi asta poate spune ceva) care te-am apărat şi te-am înţeles. Îmi pare rău că nu ai citit. Iar în ceea ce priveşte stickerul ţi-am mulţumit frumos, l-am plătit cât mi-ai spus că costă şi am apreciat gestul (sincer).
    P.S. Am dat jos şi aripioarele la care faci referire(dacă scria cu caratere româneşti nu făceam confuzie, in sensul acesta scuze).
    Baftă multă cu PEUGEOT-ul şi să ai noroc de el.
    eu nu ma cert cu nimeni, eu doar spun parerea si din cate stiu asta e un forum public...
    da, intr-adevar, am vazut ca m-ai inteles, la stikere nu am facut referire la tine, sa nu intelegi gresit...sau sa nu crezi ca am ceva personal cu tine doamne fereste!
    Originally posted by FLR View Post
    domnilor eu zic exact ca si donpedro..fiecare isi face masina dupa gustul lui..mie sincer chiar imi place masina lui avocat..acum vorba aceea:fiecare cu gusturile lui...e una dintre cele mai frumoase loganuri din tg mures..bafta avocat..te asteptam cu dusterul :P
    bn florine,incepi si tu?cam exagerezi, nu crezi?
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • cu ce exagerez...ca mie personal mi se pare unul dintre cele mai frumoase?
      http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

      Comment


      • eu nu zic nimic , doar ca loganu era mai frumos ca pejou )) atat
        Its just a car ...

        Comment


        • Si cu toate discutiile astea, eu insist (poate pana la urma imi iesie figura) pe langa AVOCAT sa imi trimita un pm cu Loganul din posesie cu promisiunea ca nu critic (departe de mine...), ci doar admir!...Serios, sunt curios cum arata masina pentru ca nu o stiu...Si mai curios sunt cum pana mea arata celebrul eleron cu aripioare AVOCAT, ideea ta cu posterul acela este geniala si ii multumesc si lui KOPATZ pentru recomandari. O sa incropesc cateva variante de postere A4 si le voi posta aici pentru a fi discutate. Inca o data, felicitari pentru idee si ma bucur sa vad ca se mai misca cate ceva si prin forumul asta

          @FLONZN : sa stii ca degeaba ai investit in Peugeot, tot loganist vei ramane, tot de-al nostru! Lasand gluma, felicitari pentru achizitie si spor la proiectele de viitor (sunt sigur ca ai destule) si la bani ca sa le poti realiza!
          Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

          Comment


          • Stimate coleg danavramiuc nu am poze cu maşina, dar am să fac şi îşi trimit(sper că săptămâna viitoare). Oricum, ne-am văzut prin trafic de câteva ori (odată prin TUDOR spre Livezeni) când şi eu eram cu LOGAN-ul (roşu). În ceea ce priveşte criticile nu îmi fac nicio problemă, orice are dreptul să critice orice şi oricât. Pe mine nu mă deranjează şi nu o iau personal pentru că am trecut prin multe în viaţă... Dacă ai timp şi ne putem sincroniza putem să ne şi vedem...
            P.S. Dacă nu greşesc sunt ceva poze undeva pe acest threat...

            Comment


            • cu mine te ai intalnit pe la J.O odata d nule avocat:P
              http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

              Comment


              • Asta ştiu, dar m-am întâlnit şi cu MS 11 AKD. Sunt sigur 100%.

                Comment


                • vad ca s-a animat bine de tot treaba pe aici.
                  nzn-ule,ai fost cam deplasat cu comentariul tau.fiecare dintre noi e diferit si percepe frumusetea intr-un fel sau altul.
                  poate nici mie nu mi-au placut anumite lucruri la masina ta sau a lui X,Y,Z, dar mi-am tinut parerea pentru mine.
                  sper sa ne intalnim cu bine la urmatoarea ieseala si sa nu mai fim rai,invidiosi,egoisti si cu alte asemenea "calitati".

                  numai bine!
                  Last edited by lucicu26; 6 May 2011, 22:36.

                  Comment


                  • daca sunteti cuminti si organizati o intalnire asa mai maricica unpic va rezolv cu o sedinta foto profesioanala moca
                    dar sa nu trimit fotograful pt 2-3 masini

                    Comment


                    • Am să mă implic şi eu un pic pentru a oferi un ajutor organizatorului (scuze dacă mă bag în seamă dar tare vreau o întâlnire cu mulţi participanţi...) şi sunt sigur că o rezolvăm. Ideea este să avem afişele, să stabilim o dată exactă din timp şi să fie şi vreme bună pentru că altfel nu prea vine lumea (poate zic o tâmpenie, dar ar trebui să vedem şi prognoza meteo...). Din partea mea aveţi tot ajutorul în acest sens dacă este nevoie.

                      Comment


                      • Multumim MYRE pentru ajutor!...Treaba este ca oricum nu vom fi mai mult de 6-7 masini la intalnire...Dar asta prea putin conteaza, ceea ce e important este ca numarul sa creasca. Si consider ca ar fi potrivit, pe masura ce creste numarul membrilor, sa se organizeze si ceva activitati pe la intalnirile astea, ca numai 'zeama' de la Darina nu o sa atraga nici posesorii de Dacia 500 . Astept ceva texte, nu prea pompoase, ca sa ma apuc de treaba cu afisele. Ati fi de acord sa ramana sigla aceea votata mai demult?...Am putea-o folosi la postere si la flyer-e.
                        Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

                        Comment


                        • d nul avocat a postat ceva texte care sunt destul de expresive..cu mici modificari..
                          da sigla poti sa o introduci pt a prezenta mai mult interes
                          eu zic ca ne adunam si 10 daca vrem.
                          http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                          Comment


                          • Eu sunt sigur că obţin sprijin de la LION VICTORIA pentru afişarea invitaţiei (la reprezentanţele din Reghin, Corunca, etc.), inclusiv benzinăria ECCO Vdrasău, barul Hipnotiq (P-ţa Trandafirilor), magazinele ORION ROLL, etc.Săptămâna viitoare vorbesc la TTM poate ne ajută şi ei cu ceva... Eu zic că putem fi mult mai mulţi...

                            Comment


                            • raman uimit de devotamentul lui avocat , respect si chiar aveti idei bune
                              Its just a car ...

                              Comment


                              • Musai sa miscam ceva ca de multa vreme stam pe loc.
                                Danavramiuc-daca te rog trimiti sigla pe mess ceea aleasa,multumesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google