Discutii Generale Si Diverse Ale Membrilor LC Mures

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • După părerea mea primul este mai reuşit. Sincer nici varianta 2 nu este urâtă (nu ar trebui să fie flăcări pentru că în text nu se face referire la ,,arde de nerăbdare..." ca în primul. Părerea mea...). În rest felicitări pentru prezentarea grafică, este de nota 10.
    P.S. Nu uitaţi că am nevoie de vreo 10-15(format A4) pentru afişare la locaţiile de care am amintit (mai multe decât am enumerat).
    Last edited by avocat; 9 May 2011, 18:49.

    Comment


    • Salutare! Gata cu posterele, mai ramane doar sa le votati. Eu am facut partea grafica, restul ramane sa rezolvati voi. Eu aleg varianta 2 pentru simplitate.
      Attached Files
      Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

      Comment


      • Şi eu propun varianta 2, dar ca opţiune de ,,rezervă" zic 3 (e bun şi acesta).

        Comment


        • a 2-a varianta din ultimele poze atasate , nu cred ca e nevoie de flacari simplu si frumos
          Its just a car ...

          Comment


          • A 2-a varianta ii frumos.
            I HAVE A !sigpic
            fara linkuri externe in semnatura

            Comment


            • mie ultimile doua variante imi plac ...ceva simplu si cu bun gust

              Comment


              • 2 sau 3 parerea mea
                http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                Comment


                • 2 zic eu ii mai de efect oricum felicitari pentru ce ai realizat.

                  Comment


                  • Salutare! Din cate se vede, varianta a doua a obtinut cele mai multe voturi. Acum trebuie formulat un text si sa-i dam drumul cu printatul (cat mai repede). Asteptam variantele voastre ca sa terminam posterul.
                    Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

                    Comment


                    • varianta 2 fara flacari e beton
                      dane poti sa o scoti linistit
                      ;)

                      Comment


                      • Eu votez pe a 2 a varianta.

                        Comment


                        • Daca imi e permis merg si eu pe a doua varianta. Multumesc.

                          Comment


                          • adi sa vii si la intalniri

                            Comment


                            • După ce vor fi printate invitaţiile vă rog să nu mă uitaţi pentru că am rezolvat cu afişarea, în sensul că toţi cei cu care am vorbit din lista mea mă ajută (LION VICTORIA, ECO VIDRASĂU, etc., etc.). Cum le am mă ocup de afişare...Mâine vorbesc la TTM să văd ce pot să fac...

                              Comment


                              • ma ocup si eu la tarnaveni cu invitatiile..dane da le print
                                http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google