Logan Benzina Remedii Si Ajutor Ptr Remediere Probleme

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    salut, si eu am AC si aceeasi faza, a mocheta imbibata ceva de genu, vezi ca este ceva spray ptr curatarea de bacterii AC, apropo ai filtru polen ? eu vreau sa mi montez. o zi buna

    Comment


    • #62
      Originally posted by goguspan View Post
      salut, si eu am AC si aceeasi faza, a mocheta imbibata ceva de genu, vezi ca este ceva spray ptr curatarea de bacterii AC, apropo ai filtru polen ? eu vreau sa mi montez. o zi buna
      Exact mirosul pe care-l descrii il am si eu.Nu am filtru si nu cred ca merita.Se zice ca acolo stau si mai bine bacteriile.Parerile sunt impartite.Sper sa apara un comentariu de-al unui loganist cu Logan echipat cu filtru.
      Multumesc pentru informatii!
      O zi buna si tie!

      Comment


      • #63
        Eu recent am schimbat filtrul de polen,a fost 50 de lei cu carbon activ si am dezinfectat sistemul de AC. Mirosul a disparut. Era un miros de umed , cum spuneai de mocheta imbibata cu apa si neuscata.
        Cine doreste am spray de curatat clima la 30 de lei.

        Comment


        • #64
          sorine eu am filtru,l am imbibat in parfum si n am treaba..nu stiu cum e la voi dar la mine nu sesizez acel miros..daca vrei montez si la tine un filtru de polen ;) no problem.
          http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

          Comment


          • #65
            Originally posted by FLR View Post
            sorine eu am filtru,l am imbibat in parfum si n am treaba..nu stiu cum e la voi dar la mine nu sesizez acel miros..daca vrei montez si la tine un filtru de polen ;) no problem.
            Florine, ramane in picioare oferta ta.Deocamdata caut cea mai buna solutie.Oricum imediat se raceste si nu mai trebuie sa folosesc AC-ul.Mai tinem legatura prin telefon.

            Comment


            • #66
              DMY, vezi ca este tutorial cu montarea filtru polen, nu i greu zic eu, poti sa l faci si u ;)

              Comment


              • #67
                Originally posted by goguspan View Post
                DMY, vezi ca este tutorial cu montarea filtru polen, nu i greu zic eu, poti sa l faci si u ;)
                Multumesc!

                Comment


                • #68
                  Salutare! Intrebare pentru cei care aveti montat actuatorul la portbagaj si alarma : vi s-a intamplat vreodata (mai ales in noptile reci) sa va faca probleme alarma? A mea a luat-o razna...Azi noapte suna ca nebuna si nu era sunetul normal...Pana la urma i-am taiat la propriu 'piuitul'! Iam scos minusul de la sirena, dar nu pot sa o las asa totusi...Daca stie cineva ce poate avea si vreo solutie, astept sugestii cu nerabdare.
                  PS : asta se intampla de cand am pus actuatorul la portbagaj.
                  Ambition 1.6, verde 'ca cameleonu', MS11AKDeaua

                  Comment


                  • #69
                    salut dane, suna ma maine dupa 10 si vb k ?

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by danavramiuc View Post
                      Salutare! Intrebare pentru cei care aveti montat actuatorul la portbagaj si alarma : vi s-a intamplat vreodata (mai ales in noptile reci) sa va faca probleme alarma? A mea a luat-o razna...Azi noapte suna ca nebuna si nu era sunetul normal...Pana la urma i-am taiat la propriu 'piuitul'! Iam scos minusul de la sirena, dar nu pot sa o las asa totusi...Daca stie cineva ce poate avea si vreo solutie, astept sugestii cu nerabdare.
                      PS : asta se intampla de cand am pus actuatorul la portbagaj.
                      Cred ca ai tras +ul de unde nu trebuia

                      Comment


                      • #71
                        cine doreste si vrea montez si alarme pe logan

                        Comment


                        • #72
                          adi pune si tu un pret pt montare sa stie lumea ;)
                          app iti trimit un coleg pt leduri bord
                          http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                          Comment


                          • #73
                            care vrea stie nr de tel, il am pe forum 0752602666

                            Comment


                            • #74
                              ma gogule da ce te sti ma baiatule

                              la mine ti-a trebuit juma de ora sa remontej filtru de polen si tu mintesti lumea ca ii usor
                              Last edited by bogdan85; 14 October 2011, 16:36. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #75
                                ooooooo, ocdan, bun venit omule, ce fa men ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google