Bazarul Muresenilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 40 lei pe setul de capace merge?

    Comment


    • Vinde cineva lupe? sau si-a pus el singur in far?

      PS: sunt interesat de un pret

      Comment


      • Vb cu piticu.el a avut lupe in far.
        http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

        Comment


        • Doneaza cineva 2 mufe boxe originale? Dau la schimb ceva...
          MY CLA

          Comment


          • vezi ca gasesti pe TME, siti comanzi ce mufe vrei de acolo, bafta

            Comment


            • stie cineva niste jante de aluminiu de logan pe 15" , la un pret bun... sau macar pe unde as putea gasi ? locuri de incredere
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • sunt la intrare in reghin, am ami vazut si prin Coruna in MS. dar cel mai bine sa le vezi cu ochii tai

                Comment


                • La intrare in Reghin gasesti cam la 1000 lei cu cauciucuri noi, sunt cam scumpe acolo...incerca in corunca vizavi de Speedwash este o vulcanizare.

                  Comment


                  • 1000 de lei, si sa mai bat si drumul pana in reghin, am maxim 600, la banii astia am gasit niste Borbet-uri albe in Ludus, si ceva Exip-uri la colegul Radu C din Medias...
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • Si eu am vrut sa-mi iau de la reghin dar is foarte scumpe...de asta ti-am spus. Bafta

                      Comment


                      • Originally posted by kubala7 View Post
                        Vand o memorie de laptop 2gb ddr2 sigilata , 65 lei (sau schimb cu ddr2 pentru PC) ... 0747.872.046
                        mai e valabil? la ce freqventa e ?
                        Logan II Laureat 1.6MPI BlancGlacier MS-85-DAO

                        Comment


                        • Vand 2 jante de tabla pe 15" pt logan, folosite un sezon de primavara-toamna, scrie pe ele Dacia Renault,cumparate din magazin, impecabile, nelovite, ca noi... 150 de lei ambele...
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • Vand filtru sport K&N pt Dacia Logan 1.5dci. Este nou in cutie.
                            Am si eu pe masina si pot spune ca se simte ceva diferenta, motorul parca raspunde mai prompt.Este garantat 1.000.000 km.

                            Pret 195 lei;

                            Vand 4l ulei 10W40 ELF Turbo Diesel.

                            Pret 85 lei.

                            Pot aduce orice piese la preturi foarte bune, eventual se asigura si montaj la preturi decente.

                            Comment


                            • Vand 2 anvelope ''America'' 185.65.15 de iarna.uzura cam 15-20% pret 120 ron ambele.
                              Vand plafoniera cu 3 becuri originala renaul cu becuri tot pret 35 ron
                              inf:0745567587
                              http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                              Comment


                              • iti dau un modul de portagaj pe plafoniera, ce zici ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google