Bazarul Muresenilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de vanzare Tableta Allview Alldro 2 Speed DUO 600 ron, garantie extinsa 4 ani.

    Comment


    • Vand 4 jante aliaj marca RH, made in Germany, culoare neagra, proaspat vopsite profesional, pe 15,cu buza si spite.
      merita vazute.
      Pret 750 lei negocialbil

      Preturi speciale pt orice fel de filtru pentru orice masina. pret pe pm

      Lucian
      0745-759.275
      Last edited by lucicu26; 5 July 2013, 22:33. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Cutie de viteze, alternator, compresor clima, pompa benzina pt 1,6 8v 2005. SUPER PRETURI!!!
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • Cumpar urgent o tripla stanga cu semnal galben, am nevoie de ea maxim maine dimineata ca dupamasa plec in concediu si azi am gasito lovita in parcare.

          Deci pina la ora 10 maine dimineata, daca nu merg la dezmembrari si iau una.

          tel 0741.93.17.67

          Comment


          • Cumpar sigla de 1.6 mpi logan .Il iau pentru un prieten .Astept oferte

            Comment


            • Are cineva un carenaj volan cu locas pentru satelitul de comanda audio?

              Cochilie am vrut sa scriu dar nu mai pot edita. Eventual a taiat careva al lui?
              Last edited by X@by; 29 July 2013, 18:38. Reason: Automerged Doublepost
              I HAVE A !sigpic
              fara linkuri externe in semnatura

              Comment


              • X@by - Eu il am taiat, daca te intereseaza am putea face schimb, numai cum sa facem ca e ceva de la mures la sibiu.
                Am si un satelit modificat pentru pioneer daca te intereseaza....
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • Poti sa pui o poza cu el? Eventual o poza si cu piciorusele unde intra suruburile ca alea de obicei se fisura. Satelit am si eu. Mersi
                  I HAVE A !sigpic
                  fara linkuri externe in semnatura

                  Comment


                  • DE VANZARE bara spate logan culoare albastru egee pret:90lei

                    mai am o bara si albastru marine tot la 90lei
                    Attached Files

                    Comment


                    • Originally posted by X@by View Post
                      Are cineva un carenaj volan cu locas pentru satelitul de comanda audio?

                      Cochilie am vrut sa scriu dar nu mai pot edita. Eventual a taiat careva al lui?
                      Inca caut, deci anuntul este valabil.
                      I HAVE A !sigpic
                      fara linkuri externe in semnatura

                      Comment


                      • Chiar nu are nimeni o sigla de 1.6 mpi ?Precizez ca nu il vreau pe gratis platesc pentru el .Un coleg de serviciu a ramas fara si acum este in cautare si nu gaseste eu doar il ajut

                        Comment


                        • Originally posted by lucicu26 View Post
                          Vand 4 jante aliaj marca RH, made in Germany, culoare neagra, proaspat vopsite profesional, pe 15,cu buza si spite.
                          merita vazute.
                          Pret 750 lei negocialbil

                          Preturi speciale pt orice fel de filtru pentru orice masina. pret pe pm

                          Lucian
                          0745-759.275
                          Pret redus: 600 lei, merita vazute.

                          Comment


                          • Sal baieti. An nou fericit.
                            Nu stiti de unde pot cumpara o bara fata eventual in gri comete?
                            I HAVE A !sigpic
                            fara linkuri externe in semnatura

                            Comment


                            • salut si la multi ani la toti loganistii, la voiniceni ai sane

                              Comment


                              • Am fost dar au doar bare rupte.

                                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                                I HAVE A !sigpic
                                fara linkuri externe in semnatura

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google