Bazarul Muresenilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand 2 cauciucuri kormoran cu dot 06 sau 07 cu uzura cam 60-70%, mai merg cam un sezon.
    Pret 70 lei si o bere.

    Comment


    • da petre, da ti tre si calculatorul, ecu + instalatia electrica

      unul nou e vreo 800 lei corp injectie complet, ce sa zic.....
      Last edited by goguspan; 15 May 2013, 09:47. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Vand MP3 player Blaupunkt Logan cu fata detasabila, functioneaza foarte bine, estetic arata la fel de bine, are iluminarea schimbata alb si albastru se vede si in poza.
        Pret: 130 lei

        I HAVE A !sigpic
        fara linkuri externe in semnatura

        Comment


        • am crezut ca merge cumva ca am si o dacie numai ca ii pe carburator si asa era fain ca nu mai aveam treaba cu socul dar cam multe trebuie instalate

          Comment


          • si ecu ....

            Comment


            • Originally posted by X@by View Post
              Vand MP3 player Blaupunkt Logan cu fata detasabila, functioneaza foarte bine, estetic arata la fel de bine, are iluminarea schimbata alb si albastru se vede si in poza.
              Pret: 130 lei

              Valabil.....
              I HAVE A !sigpic
              fara linkuri externe in semnatura

              Comment


              • De vanzare autoturism 1.6 16V alb Logan Lauréate Euro4, an fabricatie 2010 iulie. Pret negociabil 6200 Euro. In plus ce are echiparea Laureate : incalzire scaune fata originale, alarma, CD-MP3 cu USB tip LG. Autoturismul are garantie inca un an pana 2014 iunie 27., rulat 59600km.
                Last edited by smaci; 22 May 2013, 15:51.

                Comment


                • Mp3-Player -ul este valabil. Pretul este negociabil.
                  I HAVE A !sigpic
                  fara linkuri externe in semnatura

                  Comment


                  • Caut 1 far de logan spart( imi trebuie pt ceva teste[sa incerc sa prind niste lupe] sa stiu daca trebuie sa modific farul meu) ma intereseaza partea aia neagra din spate unde intra becu si daca mai are mijlocu din oglinda
                    Multumesc

                    Comment


                    • vand spalator cu presiune parkside de 150 bari, nefolosit cu diferite accesorii si rezervor de detergent, carte de instructiuni.

                      Comment


                      • pret spalator cu presiune parkside de 150 bari ?

                        Comment


                        • Servus myre, niste poze cu spalatorul ?
                          Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                          Comment


                          • pozele iar pretul este 550 ron negociabil
                            Attached Files

                            Comment


                            • Vand 2 boxe active behringer 300 w+ mixer+ stative boxe + microfon, au fost folosite doar in casa, se vand la pachet la pretul de 4300 lei putin negociabil
                              tel: 0744894262
                              Attached Files

                              Comment


                              • Aparatul de spalat este vandut.raman boxele mixerul si microfonul.
                                http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google