Traficul Timisorean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    seba o sanie era numa buna :>
    sigpic

    Comment


    • #77
      anca16v credema ca am patit-o in trafic, sunt astia Wv,bmv, audi cred masina lor e tank cu senile
      sigpic #

      Comment


      • #78
        Sau astia incepatori a 3 a oara, cu logane

        Comment


        • #79
          @ Cezar astea sunt cei mai periculosiii.
          sigpic #

          Comment


          • #80
            anca tiai incredintat siguranta in mainile lu carasanu cel zgarcit?
            sigpic

            Comment


            • #81
              eu as face la fel daca am sofer, dece sa-mi bat capu, mai bine nu.
              sigpic #

              Comment


              • #82
                Fratilor mie nu mi se pare asa dezastruos. E prima iarna cand conduc, pe masina de servici am numai roti de vara si m-am descurcat fara probleme ( bine acuma cine stie cati sfinti au fi coborat asupra mea cand mergeam ceva mai incet :p ) ideea e sa nu brishezi maisna .... decat pe Incontro/Iveco cu Ovy sau mareom in dreapta :P )

                Comment


                • #83
                  @Lauretta in ultima vreme tot pe la 3 dimineata intri,esti matinala
                  sigpic #

                  Comment


                  • #84
                    iar a nins, noroc ca strazile principale sunt ok, dar in 700 stiiti unde este strada aia scurta intre linia de tranvai si strada care da in kaufland unde e centru de afaceriii?
                    Acole e o panta........... si plin de gheata pe jos , binenteles ca nu am putut oprii si am intrat in unu si el in altu........
                    sigpic #

                    Comment


                    • #85
                      @adimrv e grav?

                      Comment


                      • #86
                        Măi Adi, mai ai parte şi de lucruri bune, că văd că belelele nu-ţi mai dau pace?
                        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                        Comment


                        • #87
                          din fericire nu a patit nimic masinile, dar eu tot tremuram....
                          asa ca aveti grija pe stradute.
                          sigpic #

                          Comment


                          • #88
                            adi adi ....bine ca nu ati patit ceva ! si nici masinile ! cat mai multa frana de motor si cu a 1a ) si cu a 2 a )
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Imi pare rău Adi pt tine ca ai inceput anul cu așa un eveniment,mai ales că parcă nu de mult ai zis că ai indoit masina iară.Ma gandesc ca puteam fi eu in situatia ta ca si eu am trecut pe acolo pe patinoar.Ce ai avariat la ea si cum ai rezolvat cu ceilalti implicati???

                              Comment


                              • #90
                                Pai daca nu ati patit nika, si nici masinile de ce ne mai sperii....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google