Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"
Collapse
X
-
Salve.karoly san, ultima oară nu ne-am aliniat.vreau eu barele. Mâine is în Rm şi am semnal. Vin diseară să le iau de la tine. Lasă-mi man cu nr tău pe 0757107398.ne auzim
Androidu schimbă cuvinte. Scuze Karlos
Leave a comment:
-
Poze noi...Bare originale..aproape noi..
Leave a comment:
-
- vand bare portbagaj Logan originale cumparate de la AutoEuropa Calea Sagului acum 2 luni de zile cu 300 ron. Pret 150 ron.
- vand camera foto digitala Fujifilm Finepix A700 ,7,3 megapixeli, zoom optic 3x,zoom digital 6.3x. Pret 140 ron.Inclus card 2 GB.Last edited by karlos12; 6 October 2013, 15:27.
Leave a comment:
-
-
vand stopuri logan ph2
Vand stopuri logan ph2 originale(de uzina)cu tot cu becuri. Se vind la pereche.
pret de 150 ron,tel:0745315467Attached FilesLast edited by crististreulea; 30 September 2013, 13:32.
Leave a comment:
-
Vand o pereche de manusi portar nike ,nu stiu daca sunt originale sau nu dar se prezinta produsul destul de oke ,sunt aduse din anglia ,nefolosite...
Manusi portar nike - 100 de lei
Leave a comment:
-
Vand jante dezzent 4x100 r17 200 euro
jante dezzent 4x100,7j toate 4, cauciucuri 205/45/17 fata 215/40/17 spate,se potrivesc perfect pe inelul central,pret 200 euroLast edited by varanu; 19 September 2013, 12:57.
Leave a comment:

Leave a comment: