Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ninjoaca
    replied
    Originally posted by tm-65-mir View Post
    Boxele sau dat ,sa-ti cante cu placere ..userul ninjoaca
    Mai raman valabile oglinzile electrice complecte cu oglinzi si mufe la 100 lei
    Da....si se aud ft fain.

    Spor la vanzare cu restul

    Leave a comment:


  • tm-65-mir
    replied
    Boxele sau dat ,sa-ti cante cu placere ..userul ninjoaca
    Mai raman valabile oglinzile electrice complecte cu oglinzi si mufe la 100 lei

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    omul lucreaza de noapte, e de gasit mai pe dupamasa la telefon
    am uitat sa precizez acest mic detaliu

    Leave a comment:


  • raoulserban
    replied
    Pardon Me! pt. writing. ma omoara androidul Dumi-san nu raspunde la telefon

    Vreau EU(nush de ce sunt majuscule). Support man opera(am scris manopera) LA(iar majuscule out of the sky) masina mea. Imi trebuie pt. Copilasi can nam (ca n-am) AC sand(am scris samd). 0757107398

    ps: intre timp am dat de cap la setarilor de limba si scris, dupa 2 SMS-uri de neinteles la interlocutor
    Last edited by raoulserban; 19 March 2014, 10:30. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    vai de kilu' limbii romane

    Leave a comment:


  • raoulserban
    replied
    Vreau EU. Support man opera LA masina mea. Imi trebuie pt. Copilasi can nam AC sand. 0757107398

    Leave a comment:


  • ninjoaca
    replied
    Asta da afacere - cine prinde s-a scos. )

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    Dumi din Timisoara face taxi si trebuie sa de-a jos toate geamurile ionizate, altfel nu i se prelungeste autorizatia.
    drept urmare, da la schimb toate cele 4 geamuri usi si luneta ionizate, cu geamuri normale. GRATIS, schimb la schimb.
    ba mai mult, suporta el toate cheltuielile de schimbare de pe o masina pe alta.
    luneta si geamurile spate sunt ionizate 80%
    geamurile fata sunt ionizate 30%
    sunt ionizate legal, au abtibilde si are hartia care autentifica ionizarea.

    Dumi 0761888019

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    Vand Nokia Lumia 710 - 400 lei
    si Blackberry storm 9530 nou - 200 lei.

    La pachet, le dau cu 500 de lei

    Leave a comment:


  • ninjoaca
    replied
    Originally posted by tm-65-mir View Post
    Mai raman valabile: oglinzile 100 lei
    Cauciuc michelin in stare ff buna 150 lei fara janta
    Boxe alpine 120 lei
    Mai ai boxele?

    Leave a comment:


  • karlos12
    replied
    Vand unitate PC fara placa video. Unitatea este formata din :
    -placa de baza Abit kn9 Ultra(posibilitati mari de overclocking),Are 6 porturi Sata si unul Ide. Se pot pune hdd-uri noi ,de ultima generatie,sau hdd-uri mai vechi,ide.
    -procesor Amd Athlon X2 3800+ (se poate duce usor la 2,6 Ghz)
    -memorie 2gb Kingmax DDR2.
    -carcasa Spire Blackfin v
    -sursa 450w
    -dvdwr LG
    -hdd-ul se da gratis,nu este inclus in pret.Este de 80GB,Maxtor Diamond,ide,are 2 baduri dar merge fara probleme cu ele de vreo 2 ani.Are instalat windows 8.1.
    -tastatura RPC.
    Pret 400 ron.

    PS.Pentru cei care se pricep la reparat placi video prin reflow sau cunosc pe cineva ,se da gratis si o placa video Gainward 8500GT 256MB 128 bit,care are artefacte.
    Last edited by karlos12; 14 March 2014, 12:35.

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    ace rosii ai ?
    eventual, faci si stopuri custom?

    Leave a comment:


  • raul_87
    replied
    Lumini bord

    Schimb culoarea luminii din bord si butoane pentru logan mai multe detalii la nr de tel 0724673350 Anunt valabil pentru timisoara
    Last edited by raul_87; 11 March 2014, 21:53.

    Leave a comment:


  • tm-65-mir
    replied
    Mai raman valabile: oglinzile 100 lei
    Cauciuc michelin in stare ff buna 150 lei fara janta
    Boxe alpine 120 lei
    Attached Files

    Leave a comment:


  • varanu
    replied
    Vand arcuri stock logan

    Vand set arcuri stock,pentru logan,folosite 75 de lei toate 4

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google