Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand stropitoare capota logan 2 tip perdea - se potrivesc 100% pe orice logan
    Pret 45 lei setul pentru Timisoara.
    Attached Files
    sigpic #

    Comment


    • Cauciucurile Continental 2 bucati 350 lei negociabil
      Last edited by Dule; 3 November 2012, 19:26.

      Comment


      • arome noi Balboa Bubble Gum , Strawberryes&Cream
        Mirosul Persista Pana la 60 de zile
        Attached Files

        Comment


        • colegul nostru pipan de la Craiova/Valcea are de vanzare conducte pentru incalzirea locurilor spate.
          Cine e interesat, asigur eu montaj.

          Comment


          • Salut. Eu sunt interesat. trimite un PM cu costul total al conducetelor si munca ta. Cred ca se potrivesc si pe Sandero - din cate stiu este ok. Numa sa verifici si tu inainte daca ai unde.

            Astept raspunsul tau.

            Comment


            • Trebuie sa rectific, montajul il asigura Razvy, nu eu.
              La costuri te intelegi cu Pipan cat te costa conductele cu tot cu transport, cu Razvy probabil negociezi la un citro
              Iar daca se potrivesc si pe Sandel, habar nu am, cel mai bine discuti cu pipan.

              Comment


              • Vand 4 Jenti NOI de tabla pt Logan. Am la ele cutie. Necesita 4 inele centrare. 400 lei negociabil.

                Comment


                • Originally posted by Dule View Post
                  Vand 4 Jenti NOI de tabla pt Logan. Am la ele cutie. Necesita 4 inele centrare. 400 lei negociabil.
                  Le lasi la 300 . Da un pm.

                  Originally posted by Sefa Casei View Post
                  Trebuie sa rectific, montajul il asigura Razvy, nu eu.
                  La costuri te intelegi cu Pipan cat te costa conductele cu tot cu transport, cu Razvy probabil negociezi la un citro
                  Iar daca se potrivesc si pe Sandel, habar nu am, cel mai bine discuti cu pipan.
                  Ai un nr de tel al lui razvy si pipan? Multumesc. Da un pm
                  Last edited by ninjoaca; 10 November 2012, 00:21. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Vand Monitor lcd ASUS.6 luni utilizare minimala la parinti. rest garantie 30luni, cumparat de la emag. factura cu garantie prezente in cutie. Produs ca NOU




                    Pret 200ron, locatie Timisoara. 0745481028

                    Comment


                    • Diagonala ai uitat sa o precizezi .
                      sigpic

                      Comment


                      • TM80MAT, daca te uiti pe ulitima poza in dreapta jos scrie modelul (Asus vw190), si daca dai o cautare pe google ai sa vezi ca e de 19" cu o rezolutie de 1366x768

                        Comment


                        • Mirel3003 , este datoria ta ca vanzator sa dai toatele datele despre produsul pus la vanzare.Nu stau eu ca potential cumparator sa descifrez coduri de pe cutii prezente in pozele tale si apoi sa ma documentez pe google.Asa se face pretutindeni.Cum te-ai simti ca toata lumea care vinde pe net sa-ti tranteasca verde in fata "Vand "xxxx".Detalii pe google".?

                          Comment


                          • karlos, daca vreau dau detalii, daca nu nu! De-aia exista google.
                            Sa-ti dau exemplu vanzarile tale ?

                            Si in plus, cine e interesat sa cumpere, cere informatii.

                            Comment


                            • Calmati spiritele !

                              un mare up la #477
                              sigpic #

                              Comment


                              • up si eu la 473
                                Se mai adauga un sistem audio Altec Lansing VS3251 cu 250 RON sau la schimb cu un sistem 2.1 + diferenta din partea voastra. dau cadou la sistem si o placa de sunet 5.1

                                Tableta scade la 200 RON, Nokia la 250 RON, iar LG-ul si HP-ul la 400 RON.

                                Pe langa Altec Lansing, adaug si Asa cum spune si titlul, am 9 cartuse de vanzare, toate sigilate
                                4 Canon PG-40 (Black) si 5 Canon CL-41 (Color) Pret 80 RON/bucata.
                                Last edited by Sefa Casei; 12 November 2012, 18:04. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google