Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e in jur de 120 euro nou, pe ebay daca vrei, da-mi un mesaj si eventual dau o tura pe la cantina cand esti pe acolo.

    Comment


    • Eu am gasit la Carsystems la 480 nou. Problema e ca as vrea sa le dau alea la schimb, fara sa dau prea multi bani. Ms.

      Comment


      • Razvy, ePad-ul are Android sau vreo clona chinezeasca de-a lui?
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • are Android, dar din pacate nu mai am
          oricum, nu mai aduc asa ceva, o sa aduc doar Archos. Eventual, daca vezi ceva ce-ti place pe ebay, da-mi de stire. Ai id-ul meu AICI la nr. 05

          Comment


          • am nevoie de o janta de tabla de logan daca are cineva de vanzare

            Comment


            • Dezmembrari - parerea mea. Este mult mai simplu si gasesti sigur.

              Comment


              • da buna idee mersi

                Comment


                • Inca un up micut

                  1. DVD auto cu GPS, bluetooth, TV, are USB/2 SD (unul pt GPS, celalat pt poze/muzica/filme) - 650 RON negociabil; 550 RON pana maine seara.
                  2. Camera video FullHD Benq DV S21 noua, cu garantie, pachet full (toate cablurile+card 2 GB) - 400 RON - garantia e pana in 12.07.2013;
                  3. 2 Floppy disk-uri externe HP, noi noute - 50 RON/bucata;
                  4. Un Laptop Fujitsu Siemens Amilo PI 2540 la 900 RON. Laptop-ul functioneaza perfect si e insotit de 2 alimentatoare, 2 baterii, suport cu ventilator, si rucsac. Asigur la el si o garantie de 6 luni.;
                  5. 4 coolere intel pt socket 1155 si 1156, noi, si se vand la 35 RON/bucata;
                  6. Monitor HP L1950 de 19", nou nout, cutie sigilata, din pacate fara garantie. Pret 450 RON negociabil.
                  7. Monitor Phillips 192E1SB la 250 RON usor negociabil. Mai are garantie 2 saptamani
                  8. Sistem audio Altec Lansing VS3251 cu 200 RON sau la schimb cu un sistem 2.1 + diferenta din partea voastra.
                  9. cartuse pt Canon, toate sigilate
                  4 Canon PG-40 (Black) si 5 Canon CL-41 (Color) Pret 70 RON/bucata.

                  Poze aveti in paginile anterioare si se mai ofera la cerere pe privat.

                  Comment


                  • salut

                    pune niste poze cu dvd
                    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                    Comment


                    • Am atasat pozele.

                      Adaug si o statie Cobra 19 DX IV EU la 200 RON fara antena sau 270 RON cu antena.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Inca un up micut
                        Pretul la DVD ramane pana Duminica 550 RON

                        Originally posted by Razvy View Post
                        1. DVD auto cu GPS, bluetooth, TV, are USB/2 SD (unul pt GPS, celalat pt poze/muzica/filme) - 650 RON negociabil; 550 RON pana maine seara.
                        2. Camera video FullHD Benq DV S21 noua, cu garantie, pachet full (toate cablurile+card 2 GB) - 400 RON - garantia e pana in 12.07.2013;
                        3. 2 Floppy disk-uri externe HP, noi noute - 50 RON/bucata;
                        4. Un Laptop Fujitsu Siemens Amilo PI 2540 la 900 RON. Laptop-ul functioneaza perfect si e insotit de 2 alimentatoare, 2 baterii, suport cu ventilator, si rucsac. Asigur la el si o garantie de 6 luni.;
                        5. 4 coolere intel pt socket 1155 si 1156, noi, si se vand la 35 RON/bucata;
                        6. Monitor HP L1950 de 19", nou nout, cutie sigilata, din pacate fara garantie. Pret 450 RON negociabil.
                        7. Sistem audio Altec Lansing VS3251 cu 200 RON sau la schimb cu un sistem 2.1 + diferenta din partea voastra (daca e cazul).
                        8. 7 cartuse pt Canon, toate sigilate 3 Canon PG-40 (Black) si 4 Canon CL-41 (Color) Pret 70 RON/bucata.
                        9. Statie Cobra 19 DX IV EU la 200 RON fara antena sau 250 RON cu antena.
                        Poze aveti in paginile anterioare si se mai ofera la cerere.

                        Comment


                        • Originally posted by boris View Post
                          ) valabil inca ceasurile pacii
                          daca le mai ai si te gandesti sa dai numai voltmetrul da-mi de stire, ms.
                          sigpic

                          Comment


                          • Salutare! Imi vand kitul de Tir cu arcul, cumparat din UK de la Merlynarchery. Kitul contine un arc pt mana dreapta tip competitie de 35lbs, 6 sageti de carbon, 2 corzi(una noua). sistem ochire , tolba sageti, husa transport. L-am folosit la 4 iesiri in poligonul clubului de tir si atat din pacate. Ma despart de el deoarece trebuie sa pregatesc casuta pt Mini Raoul . Pret 450 ron, raoulserban@yahoo.com, 0757107398, Timisoara(prefer sa fie verificat/pipait/mangaiat de cumparator la locul tranzactiei)






                            Comment


                            • Inca un up

                              1. DVD auto cu GPS, bluetooth, TV, are USB/2 SD (unul pt GPS, celalat pt poze/muzica/filme) - 600 RON usor negociabil;
                              2. Camera video FullHD Benq DV S21 noua, cu garantie, pachet full (toate cablurile+card 2 GB) - 350 RON - garantia e pana in 12.07.2013;
                              3. 2 Floppy disk-uri externe HP, noi noute - 50 RON/bucata;
                              4. Un Laptop Fujitsu Siemens Amilo PI 2540 la 900 RON. Laptop-ul functioneaza perfect si e insotit de 2 alimentatoare, 2 baterii si rucsac. Asigur la el si o garantie de 6 luni.;
                              5. 3 coolere intel pt socket 1155 si 1156, noi, si se vand la 35 RON/bucata;
                              6. Monitor HP L1950 de 19", nou nout, cutie sigilata, din pacate fara garantie. Pret 450 RON negociabil.
                              7. Sistem audio Altec Lansing VS3251 cu 200 RON sau la schimb cu un sistem 2.1 + diferenta din partea voastra (daca e cazul).
                              8. 7 cartuse pt Canon, toate sigilate 3 Canon PG-40 (Black) si 4 Canon CL-41 (Color) Pret 70 RON/bucata.
                              9. Statie Cobra 19 DX IV EU la 200 RON fara antena sau 250 RON cu antena.
                              Poze aveti in paginile anterioare si se mai ofera la cerere.
                              10. Nokia Lumia 900 Black, butonat cam 2 saptamani, ca nou - 1000 RON

                              Comment


                              • vand jante de aliaj 15" cu tot cu cauciucuri! cauciucurile au undeva la 10000km dimensiunea 195/50/15, 4*100 merg pe logan ! le am avut un sezon pe masina
                                pret 100 euro fix!
                                tel: 0729 450 815



                                Last edited by alexk; 27 January 2013, 12:30.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google