Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand iPhone 4 cu gevey, incarcator, cablu de date, casti originale. Telefonul arata de nota 9.5/10. Are folie mata pe fata si pe spate. Accept schimb doar cu HTC One S + dferenta din partea mea. Blocat pe Orange Franta. Pret 980 lei negociabil.
    Attached Files

    Comment


    • 900 lei...

      Comment


      • Daca il dadeai la schimb si cu altceva m-ar fi tentat pe mine

        Comment


        • s-a vandut iPhone-u.

          Vand Husa pt iPhone originala Hugo Boss 35 lei, incarcator auto pt iPhone 15 lei, tavita + cheita pt iPhone neverlock 20 lei.
          Last edited by Dule; 14 December 2012, 20:22. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Salutare! vand un smartphone android super ingrijit si garantie 1an
            HTC Wildfire White2gb, husa, accesorii originale, cutie si manuale

            pret:400ron fix

            Comment


            • In functie de operatiunea dorita si daca este posibil, se poate face la domiciliul clientulului
              Curatat tamburii sa nu mai scartie - 80 RON
              Izolare fonica usi fata -spate -150 ron
              Izolare fonica portbagaj - 100 ron
              Montat filtru polen in habitaclu -40 ron
              Aplicat chedere suplimentare pe caroserie pentru o etansare mai buna a usilor - 40 ron
              Curatat noroi langa rezervor de apa - 40 ron
              Remediat deplasarea geamului la ridicare - 30 Ron
              Izolat polita spate de sub luneta - 50 ron
              Schimbat placute frana - 50 ron
              Vopsit elemente interior/ exterior orice culoare - pretul este negociabil in functie de numar/ obiecte/culoare/ lac /
              Incalzire scaune fata, kit complet, pentru LOGAN /SANDERO/ DUSTER : 500 RON (pretul include carenaje scaune + butoane + rezistente + manopera ), incalzirile sunt originale Dacia.
              Montat incalzire in scaunele fata cu piesele clientului: 250 RON .

              Tel de contact : 0734 697 166
              Pentru intrebari si detalii , folositi PM .
              Last edited by crististreulea; 16 December 2012, 21:16.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by raoulserban View Post
                Salutare! vand un smartphone android super ingrijit si garantie 1an
                HTC Wildfire White2gb, husa, accesorii originale, cutie si manuale

                pret:400ron fix
                350RON ca e Christmas si ca e Vodafone locked(am uitat sa precizez)
                contact pe pm va rog

                Comment


                • raul, din pacate pretul la wildfire a cazut foarte mult, mai ales daca e blocat la Vodafone, pentru ca nu-l poti decoda prin codul de fabrica.
                  Darcr l-a vandut cu 250 RON iar Danic cu 200. Sincer sa fiu nu stiu daca o sa reusesti sa-l dai peste 300, si asta pentru ca e alb. Oricum, spor la vanzare.


                  Raman in continuare si ale mele:
                  1. DVD auto cu GPS, bluetooth, TV, are USB/2 SD (unul pt GPS, celalat pt poze/muzica/filme) - 650 RON negociabil;
                  2. Camera video FullHD Benq DV S21 noua, cu garantie, pachet full (toate cablurile+card 2 GB) - 400 RON - garantia e pana in 12.07.2013;
                  3. 2 Floppy disk-uri externe HP, noi noute - 50 RON/bucata;
                  4. Un Laptop Fujitsu Siemens Amilo PI 2540 la 900 RON. Laptop-ul functioneaza perfect si e insotit de 2 alimentatoare, 2 baterii, suport cu ventilator, si rucsac. Asigur la el si o garantie de 6 luni.;
                  5. 4 coolere intel pt socket 1155 si 1156, noi, si se vand la 35 RON/bucata;
                  6. 1 tableta ePad de 7", noua la 200 RON/bucata
                  7. LG Optimus ME - 400 RON negociabil- Telefonul are 7 luni de cand a fost cumparat si garantie pana in Martie 2014;
                  8. Monitor HP L1950 de 19", nou nout, cutie sigilata, din pacate fara garantie. Pret 450 RON negociabil.
                  9. Monitor Phillips 192E1SB la 250 RON usor negociabil. Mai are garantie 2 saptamani
                  10. Se mai adauga un sistem audio Altec Lansing VS3251 cu 250 RON sau la schimb cu un sistem 2.1 + diferenta din partea voastra. Dau cadou la sistem si o placa de sunet 5.1
                  11. 9 cartuse pt Canon, toate sigilate
                  4 Canon PG-40 (Black) si 5 Canon CL-41 (Color) Pret 80 RON/bucata.

                  Poze aveti in paginile anterioare si se mai ofera la cerere pe privat.

                  Comment


                  • Originally posted by raoulserban View Post
                    350RON ca e Christmas si ca e Vodafone locked(am uitat sa precizez)
                    contact pe pm va rog
                    Vandut. multumesc
                    ps: nu stiu ce sa zic despre preturile telefoanelor, am facut media preturilor de pe okazii/tocmai/mercador si am ajuns la 350ron pt un telefon ingrijit cu garantie

                    Comment


                    • Adaug pe lista si un Nokia Lumia 900, sigilat, necodat, pret 1250 RON, sau variante de schimb.

                      Comment


                      • Sefa - incet cu comentariile ca stiu unde stai
                        sigpic #

                        Comment


                        • ) valabil inca ceasurile pacii
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma pregatesc sa fac o noua comanda de leduri pe eBay. De data asta leduri CREE.
                            Pretul este intre 20 si 120 RON per bucata, depinde de tipul de soclu, dar la comenzi mai mari de 25 de seturi (50 de bucati) preturile se pot negocia. Daca mai sunt doritori, faceti si voi o lista, pana in 15 ianuarie cand voi face comanda.
                            Adimrv sau alt verde, daca e nevoie faceti topic separat in care sa mutati postul.

                            Comment


                            • cumpar 4 minicapace (cele care acopera doar suruburile) le-am vazut pe van-uri si pick-up-uri.

                              p.m. va rog frumos

                              Comment


                              • Vinde cineva Cd- player Pioneer DEH-X3500UI??? ofer un sistem audio logitech x530 + 2 cauciucuri de vara Continental cu 3000 de km rulate. Ma intereseasa strict acest model. Va multumesc. Astept oferte.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google