Noi Cu Masinile Noastre

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si de la mine niste poze de cand aveam numarul pierdut...la munte nu am decat 3 poze cu masina, in rest doar peisaje :P
    Attached Files
    Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

    Comment


    • unde ai fost la munte si unde ai pierdut numarul ?

      Comment


      • La munte am fost ca aveam drum la breaza pentru admiterea la armata si numarul l-am pierdut in vreo groapa pe centura spre otopeni sau o fi fost furat in parcarea de la otopeni cand am fost dupa maicamea.
        Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

        Comment


        • pacat de numar.dar iti dau astia altu frumos la breaza am trecut pe acolo,am fost la sibiu ;)

          Comment


          • da foarte multle zone sunt frumoase la noi in tara numa ca nu avem noi "timp" sa le vizitam..

            Comment


            • salut!!!

              Ma numesc Florin ... eu mi's noul membru logan club tulcea ....

              Comment


              • Ei...florin bine ai venit in LoganClub Tulcea, cei care nu te stiu inca bine asteapta detalii de la tine cum ar fi modelul masinii, ce motor ai...si asteptam eventual si niste poze.Salut
                Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                Comment


                • da florin pune poze si mai multe detalii daca se poate

                  Comment


                  • nu mai fortati baiatul sa va dea detalii lasati-l daca vrae da daca nu nu zice nimic

                    Comment


                    • pai trebuie sa dea geoga sa-l cunoastem si noi mai bine.

                      Comment


                      • inca o data...ramaneti pe subiectul thread-ului . Daca vreti sa stai de vorba despre orice altceva incercati la "discutii generale" . Trebuie sa fie ordine si pe aici pe la noi.
                        Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                        Comment


                        • era vorba despre noi nu facem discutii aici simon

                          Comment


                          • salut!!!

                            am incercat sa pun niste poze dar nustiu daca am reusit
                            Attached Files

                            Comment


                            • e ok ... am reusit

                              mai ramane stabilit duminica intalnirea cu ce'i din constanta ???
                              Last edited by florin.rio; 17 September 2009, 14:35. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Da, ai reusit...se pare ca intalnirea sa amanat pentru duminica viitoare, insa vorbim diseara la intalnire vedem ce zic si ceilalti, dar in principiu e programata pentru duminica viitoare..27.09.2009
                                Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google