Noi Cu Masinile Noastre

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari....e super prezentarea...

    Comment


    • Originally posted by mmilian View Post
      Felicitari....e super prezentarea...
      Poate o sa avem ocazia sa ne intalnim si sa facem si cateva poze cu masina ta,poate Geoga o sa fie generos sa ne mai faca un filmulet asemanator in care sa apari si tu Ca esti deja veterana ,nevazuta dar veterana in club ;)
      sigpic

      Comment


      • eu zic ca ar fi cel mai bine sa ne iltalnim toti o data si sa facem poze la toate masinile si la toti membri si apoi sa facem un filmulte poate o sa fie mai interesant da asta depinde de voi daca vreti sa apareti in filmulet

        Comment


        • da vivi, foarte interesant , ramane sa vb cu prietenul tau pt o sedinta foto .. chiar avem nevoie de niste imagini mai agresive , ceva asa mai renascentist )
          M1shu

          Comment


          • se voteza pentru o sedinta foto)

            Comment


            • daca vreti sedinta foto asta inseamna sa ne adunam toti nu decat 5 masini si gata si dupa aia sa iasa comntarii

              Comment


              • Eu zic ca o zi placuta pentru sedinte foto ar fi intr-o duminica frumoasa cu soare la o intalnire,si asa cum zice geoga sa fim toti ca sa iasa ceva frumos,nu sa fie guri rele dupaia.
                Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                Comment


                • Eu o sa iau legatura cu baiatul si vomvedea ce decide si el Dar pot spune ca am gasit si la noi in tulcea un baiat foarte priceput care ne poate ajuta Sper sa il poat aduce la urmatoarea intalnire sa il cunoasteti si voi,e un bun prieten de-al meu din copilaria mea zbuciumata Ne poate ajuta cu multe si se si pricepe la ce face...o sa vedeti

                  P.s. Rog ca acest subiect sa fie discutat in topicul Discutii generale. Sa fie putina ordine si pe la noi. Multumesc.
                  sigpic

                  Comment


                  • sa vina cat mai multi , sa strangem niste bani sa platim baiatul (dc ramane valabila oferta lu vivi) si restul , poze pt hi5
                    M1shu

                    Comment


                    • salut baieti cand se anunta sedinta sa ma anuntati si pe mine sa nu raman si eu pe afara


                      RESPECT)

                      Comment


                      • http://www.youtube.com/watch?v=w9EXNAW-Z4U A doua creatie Tulceana,Un pic mai stilizata. Sper sa va placa.
                        sigpic

                        Comment


                        • dragut , multumiri vivi pt efortul depus ;) .. tulcea rulez
                          M1shu

                          Comment


                          • Va salut si eu, nu am Logan dar noh, tot cu Dacia si inima Reno...
                            Fara avatare obscene.

                            Comment


                            • O poza cu un numar de km parcursi mai inedit ) gen jackpot pe la aparate
                              Attached Files
                              Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                              Comment


                              • bei stinge proiectoarele alea , ca orbesti lumea .. macar de era ceata , sau vrei sa dai la altii ceata ? :P
                                M1shu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google