Noi Cu Masinile Noastre

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • re all

    si poate ne si imultim :>:>

    Comment


    • sa dea domnul

      Comment


      • sa dea domnu loganisti cu sacu

        Comment


        • Asteptam sa dam si de celalalt baiat cu prestige-ul de 16v sa fim mai multi, sa vedem duminica sa vina sa intre si el oficial in club
          Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

          Comment


          • well,eu cam sunt "junioru" ,si am fost de cateva ori la intalnirile voastre,am aproape 14 ani ,si pe viitor daca m'asteptati si pe mine intru si eu in clubu' vostru deja numar zilele. :d daca mai e nevoie sa zic ceva,ask
            si nu,nu's posesoru' niciunui logan din pacate.
            salut,si ne vedem duminica,sau iar la un fotbal
            Last edited by crististreulea; 12 July 2009, 15:23.

            Comment


            • Salut, ma numesc Victor si sunt mandrul posesor al unui logan 1.6 B-42-TWK (de mentionat ca il conduce si taicamiu :-s )
              poze inca nu am dar o sa fac cat de curand :-D
              urez tuturor multi km fara incidente si asfalt uscat si asflat ud urez pt. cei carora le place frana de mana (inclusiv mie)

              Comment


              • bine ai venit printre noi Victorash, si tie iti uram multi km fara probleme si evenimente neplacuta!!! grija de tine dar si de cei din jur, sa-ti traiasca masinuta...sa ai grija de ea si ea va avea de tine!

                ("off"- kenzor, cine esti tu? si ce treaba ai tu pe aici??? fara suparare dar nu uita, ai venit la intalniri doar pt. ca te-a adus kata ,mai cresti un pic si mai vorbim...fara suparare---->si cred ca asta este parerea tuturor...asta ca sa nu crezi ca m-am trezit eu sa vorbesc aiurea, nu-i asa baieti? ; deci nu este o decizie luata numai de mine si de capul meu, suntem ca o familie daca se poate spune asa iar inferioritatea se supune majoritatii cand e vorba de luat decizii si nu numai. Cine nu-mi da dreptate, chiar il rog sa vorbeasca! cam atata am avut de zis)
                Last edited by Simon; 12 July 2009, 00:09.
                Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                Comment


                • salutare

                  decizia nu ai luato u simon eu am hotarat asta k asta e un forum ptr posesori de logan nu ptr cei care vin la intalnire si se baga aiurea in seama pe forum deci daca era puteai sa intrebi u u daca iti dam voie sa scrii pe forum nu sa intri u asa airea te rugam sa nu mai scriii nimic de acum inainte daca credeti kk am gresit eu ma retrag si nu ma mai bag in ceeea ce se scrie las sa luati voi o hotarare si nu uitati forumu nu e un mess ptr ori si cine


                  post moderat:
                  daca mai vad un post asemanator, tu esti primul care zboara! in plus, reciteste Regulament-ul!
                  Last edited by crististreulea; 12 July 2009, 15:26.

                  Comment


                  • re

                    geoga ceai tati???ne vedem diseara la 8 si vorbim toate astea intre noi..corect ??..diseara la 8 va asteptam ...sa lamurim situatia

                    Comment


                    • Simon, geoga: simt eu rasism peaici?
                      io zic sa-i interzicem si userului anca16v sa mai vina la intalniri si mai ales sa posteze pe acest forum, doar are fiat, nu?
                      ovystar la fel, ce sa caute el cu al lui opel la intalnirile noastre si mai ales pe forum!
                      forumul este public si poate participa oricine indiferent de varsta, masina, culoare, idei etc.


                      domnu' geoga, ia reciteste acest post #125, conform regulamentului "- scrierea cu înflorituri (k, sh, tz, y) este interzisa, cu exceptia cazurilor în care pot aparea confuzii;"
                      deci nu veni tu regului cu noi, ne-am inteles?
                      Last edited by crististreulea; 12 July 2009, 15:49.
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Domnu crististreulea pot sa spun si eu ceva dar fara suparare, in primul rand si noi aici avem un baiat cu suzuki si nu numai dar nu sunt probleme de genu asta, nu vad de ce ar trebui sa intre cineva pe forum atata timp cat nu are nici permis si nici masina(de orice tip, marca etc.). Fara suparare nu suntem nici rasisti si nici nu venim cu amenintari sau ceva de genu. Oricum eu imi cer scuze in numele tuturor si sper sa nu ma fi facut neinteles. O zi buna la toata lumea si drumuri fara peripetii.

                        Comment


                        • saracul baiat ,,, e mic si el , il includem la categoria Logan Club Junior ) ... a postat si el un commen sa arate ca e alaturi de noi si voi gata ,, asta era marea problema din club ... cine vrea cap pt schimbator de viteze (din astea noi si cromate la maxim 40 - 45 ron ) ???
                          M1shu

                          Comment


                          • vreau eu sunama

                            Comment


                            • Abia acuma am si eu mai mult timp, ca tot am scapat de bac, chestii, examene, am mai lipit pe ici, pe colo cate ceva pe la masina..o sa pun si poze si o sa vedeti si 'live' diseara
                              Attached Files
                              Nu mă înjura, şi lui Noe i-au trebuit 40 de zile ca să găsească un loc de parcare...

                              Comment


                              • da misto si multa bafta in continuare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google