Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu ca sunt patit.Eu am ambele faruri duse(s-au matuit din cauza unui silicon rau).Dar acum care l-am folosit e special de sticla,faruri si altecele.

    Comment


    • Sunt curios sa vad cum ii iese lui Manup.
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Manup le-ai montat?
        Asteptam poze

        P.S. despre aceste lucruri vorbim dincolo la discutii generale
        Last edited by IonutUSJ; 26 April 2010, 20:57. Reason: P.S. despre aceste lucruri vorbim dincolo la discutii generale

        Comment


        • am inteles bos!
          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

          Comment


          • sava spun cum am eu pleoapele puse ,,kit montaj moment,, ... se dau si jos fara sa se rupa...daca e nevoie...se pot pune la fel de usor sus...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • Domniilor ca tot vine weekendul si e si 1 si 2 mai ce spuneti de o intalnire mai speciala.
              Organizam un gratar ceva?Astept propuneri

              Comment


              • ce as vrea sa particip si eu la gratar...dar o lasam mai pe la vara...oricum va urez distractie placuta...
                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                Comment


                • Sper sa reusim sa ne strangem cu mic cu mare cu familie prietena...ar fii foarte frumos.

                  Comment


                  • Mergem la Costinesti? Glumesc...
                    As fi dispus de ceva, dar unde?!
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • Si eu as fi dispus sa iesim la un gratar , mai ramane sa vedem cati se baga
                      HD-87-DLR

                      Comment


                      • Sa vorbim cu mat zicea ca are el la campu lui neag ceva loc pe acolo.Dar sa vedem ce va zice

                        Comment


                        • Da e misto zona, mai e un pic si mergem la cariera la baie!!!
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • Pai sa stii cand va da vara ca putem face si acolo o intalnire de relaxare.
                            Avem zone multe de explorat numai sa avem finante.Eu mi-as dori foarte mult sa fac transalpina.

                            Comment


                            • Da, man sper ca nu mai uitat cu statia? Mai am un concurs la Buzau, cred ca prin 21-23 mai? Daca nu reusesc sa-mi cumpar ma ajuti?!
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • Da cum sa nu,doar ti-am spus sa ma anunti cu cateva zile dinainte sa nu am eu planificat si te ajut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google