Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sau facem la el la munca intalnirea manu ca sapt trecuta si dupa aia dam o tura prin oras in coloana
    HD-87-DLR

    Comment


    • da, dar numai noi doi vrem o intalnire ?

      Comment


      • vad ca da daca nu se mai baga nimeni o lasam pe sapt viitoare ?
        HD-87-DLR

        Comment


        • As veni si eu dar nu am masina acasa.sunati si pe bogdan pe cipri zku marius care mai sunt

          Comment


          • salut colegi vad ca nu ati mai hotarat nici o reuniune :| ar fi totusi super ideea cu o intalnire nocturna undeva in centru dar desigur sa fie si vremea super o seara placuta tuturor

            Comment


            • trebiua sa venitzi... statzi in casa Duminica .... eram la munka si nu eram prea ocupat... .. week wiitor sunt liber facem intalnire atunci ... numai ca duminika pe zi nu pot .. ori sambata ori duminika mai pe seara .... ar fi o idee buna sa facem pe seara cand se intuneca undeva unde sunt gagici ca a dat caldura si s`a spart conducta ... pt cei cu neveste imi cer skuze daca a citit nevasta asest post

              in curand voi posta intalnirea de pe 11.04.2010 pe youtube mai am putzin de munca ... gasitzi lincul la vizitator messages la avatarul meu ....

              numai bine tuturor ................
              http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

              Comment


              • Da, in primul rand nu se iau hotarari pentru restul persoanelor.Eu nu iau o hotarare in locul tau, se intelege cand nu poti participa. Pentru organizarea intalnirilor trebuie implicarea tuturor membrilor care vor sa participe, propunere de locuri de intalniri, ora la care sa fie intalnirea, altfel nu se poate.

                Comment


                • manup nu ma certa frate nu iau hoarari de intalniri eu am venit cu o idee si am zis cand nu pot si cand pot participa la intalnire... adica fiecare propune si intru`n final se hotaraste de comun acord ... imi cer scuze poate am facut sa se intzeleaga treaba asta .... eu doar propunere am facut .....

                  Inca odata scuze LCVJ ... nu m`am exprimat bine .... sper sa nu fie cu suparare ...

                  manup cred ca sa suparat ca am scris week wiitor sunt liber facem intalnire atunci trebuia sa scriu daca va hotaratzi sa facetzi intalnire
                  nu am vrut si nu vreau sa supar pe nimeni ...

                  skuze manup .. scuze LCVJ

                  PS : voiam sa pun filmarea pe youtube ... daca e cineva care nu vrea nu mai pun
                  Last edited by mat; 18 April 2010, 22:07. Reason: Automerged Doublepost
                  http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                  Comment


                  • Woau ce s-au aprins spiritele...usor baieti ca nu are rost sa ne certam pentru astfel de lucruri altii merg pe luna si noi ne certam din astea nu are rost.
                    Mat despre ce video e vorba?

                    Comment


                    • nu ma cert cu nimeni imi cer scuze ca m`am facut inteles gresit ..
                      e vorba de filmarea de la ultima intalnire LCVJ
                      http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                      Comment


                      • Am inteles acum cu filmarea.
                        Lasa mat alte rele sa nu fie.

                        Comment


                        • mat poti sterge mesajele, eram amandoi online si nu erau adresate tie. Lui Bogdan era adresat mesajul. Parerile mele de rau ca nu am scris cui ma adresez.

                          Comment


                          • Luati-o incet fratilor!! Lasati orgoliile deoparte daca vreti sa mearga treaba!! Neintelegerile inerente care apar lamuriti-le la intilniri pentru a evita situatiile in care unul scrie ceva si altul intelege altceva!!
                            Scuze daca deranjez prin opinia exprimata dar mi-ar parea rau sa va vad certati chiar de la inceputuri!!

                            Comment


                            • Dar nu este nici o flacarea aprinsa aici, doar ca ii spuneam ceva lui Bogdanel. Iar eu cu mat am fost amandoi online si am scris in acelasi timp un post, defapt el inaintea mea cu putin timp, iar al meu dupa si intelegandu-se ca ii spun lui ceva, dar nu este deloc asa.

                              Imi pare rau inca o data.

                              P.S. Mesaj a fost scris pt Bogdanel!

                              Comment


                              • Hai sa ne spalam rufele in familie...nu in vazul tuturor...ms. pentru intelegere...cocoseilor ce sunteti...
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google