Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cand ma uit la poze nu imi vine sa cred ca ne-am strans atatea masini si membri.Aja sa o tinem si in continuare.
    Doamne Ajuta! si numa' bine!

    Comment


    • Sambata pe la orele16.00...ne miscam si noi cu talent?spuneti voi unde...
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • La Casa de Vis eventual.Ora mi se pare potrivita.Fac tot posibilul sa ajung.

        Comment


        • Atunci sa ramana la Casa de Vis...orele 16.00...sambata...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • baietii nu promit nimic maine s-ar putea sa fiu plecat cu varumiu practic iar meseria de sofer pe masina lui ca el nu are permis daca reusesc vin direct la voi

            Comment


            • maiine prezent si io...

              Comment


              • Alooo baieti?facem o intalnire nocturna zilele acestea?

                Comment


                • mda...haideti in seara asta ca sunt liber si pot sa vin si io....de data asta chiar vin promit...
                  data trecuta m-am luat cu treaba si am uitat de ora 16...scz

                  Comment


                  • o nocturna ar fi beton acolo sigur ajung si eu o seara buna

                    Comment


                    • buna seara baietii nu ati mai hotarat nimik nu facem una fulger zilele astea pe undeva? o seara buna tuturor

                      Comment


                      • Ce spuneti facem o intalnire sambata?Spuneti ora la care puteti ajunge si locatia.

                        Comment


                        • Dar sa fie mai spre seara, altfel nu cred ca ajung.
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • facem ca nu s-a mai facut de ceva vreme

                            Comment


                            • Ce ziceti de una mica duminica seara?...undeva in jur de orele 17.00...ar fi ok?...sa vedem si unde...propuneti...binenteles ca vin si eu...daca tot m-am bagat in seama...
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment


                              • Pt mine ar fi perfect...
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google