Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoase pozele...bine domnule fotograf ai inceput cu dreptul.
    A fost si vreme buna si multa voie buna...numai vorba lui marian nu ar strica si ceva loganiste la noi sa ne mai invioram

    Deci sa ne punem pe racolat domnisoare cu logan ...sa le prezentam modificarile noastre si poate sa le tunam si pe ale lor

    Comment


    • Daca apar ceva loganiste bag mana-n foc ca sigur is mai tunate decat noi!!!
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Pai cred si eu...au pleoape...aibag-uri mai bune si mai mari ....haionul clean

        Comment


        • Bravo pentru ziua de ieri...reusita intalnire din punctul meu de vedere...dar...in legatura cu loganistele,bag de sema ca mai mult a este frica de neveste...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • Frica de neveste pentru cei ce au ...iar noi restu ne cam facem de cap
            Cand sunteti de acord pentru a face o intalnire cu cei de la deva?

            Comment


            • Depinde unde? Abia ne strangem in Vulcan...oricum daca e ceva serios eu ma bag!!!
              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

              Comment


              • si io ma bag la o intalnire dinasta numa sa fiu liber ca in rest nu ma retine nimica...dar am vazut ca si cei din tg jiu vor...deci avem de ales
                apropo trebe sa ma anunt de pe acu pentru sambata viitoare ca nu voi veni la intalnire pentru ca o sa fiu la munca...( multumesc pentru intelegere

                Comment


                • Pai am putea sa ne intalnim cu cei de la tg jiu.Sa fie la lainici ca locatie. cum spuneti si voi si sa vb cum stam cu finantele.

                  Comment


                  • Da la Lainici e beton! Poate dam si o ciorba de burta la Visina!!
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • n-ar fi rau

                      Comment


                      • Eu propun astfel.Sambata sa ne intalnim cati mai mult si sa discutam aceasta problema.Ca apoi sa vorbim cu cei de la LC Tg Jiu sa stabilim o ora si o locatie.
                        Propunerea mea pentru duminica ar fii parcarea de la Lainici in jur de ora 2

                        Comment


                        • Sa vedem cum sta treaba inainte...e bine cum zici Ionut...
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • Colegii de la Tg.Jiu au propus alta ora...grija mare daca...sau poate sti tu Ionut altceva inafara de ce am citit eu...e cu totul altceva...
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • Mie pana la urma mi indiferent, ideea e sa nu ma trezesc eu si inca 2 la intalnirea asta cu Tg Jiu...asta e ideea principala: sa fim cat mai multi, pt unii e greu sa vina si pana la Vulcan.
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • dragi colegi e bine si la ora 2 numai sa stabilim exact ... noi venim, deja am inceput si o lista cu cei care vin

                                eu "sry" si yuli venim siguranta
                                Last edited by iulyancosty; 29 October 2010, 10:34. Reason: Automerged Doublepost
                                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google