Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Okkkkkkkkkkkkkk!!!
    Doar nu apar si bucuresteni la noi in Vale?!!?
    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

    Comment


    • Mhhh mi s-a parut ca vad o masina cu ALE dar nu era de IF si de HD...si culmea si culoarea era asemanatoare numai ca nu avea buburuzele pe ea.

      Comment


      • Mea culpa fratilor!!!!!
        Azi am fost fotograf pe dracu!!! Nu mi-au iesit pozele deloc!!! Baietii care au fost la intalnire au vazut problema!!! Sper sa nu se supere careva pe mine mai ales "sefu" Marian!!!La aceasta intalnire au fost prezenti: Ionut, Manu, Cristi, Olos, Mat, noul coleg cu Aveo si nesimtitul de mine!!
        Asa-mi trebuie daca nu am verificat "magaioaia" inainte de a veni la intalnire!
        Oricum eu zic ca a iesit super bine, mult, mult, mult misto si cea mai tare propunere:
        Daca tine vremea cu noi, urmatoarea intalnire sa fie intr-un peisaj superb, la Lupeni, zona minei Barbateni, pe mosia patronului Cristi la viitoarea lui cabana!!!:walkman:
        PS: trebuie neaparat schimbata ora ca nu mi-a facut fata blitz-ul!!
        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

        Comment


        • Intradevar frumos astazi ...uni mai cu ghinion...dar au trecut toate relele.

          In legatura cu ora trebuie schimbata neaparat ca se intuneca repede si nu merge blitul...mama lui'de blit

          Comment


          • Intrucat s-a trecut la cealalalta ora si acum se inopteaza mai repede...binenteles si la cererea voastra schimbam ora de intalnire a membrilor L.C.V.Jiului...din 17.00 facem ora 15.00...deci atentie...DOAR ORA SE MODIFICA...15.00...restul ramane neschimbat...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • Nu se mai tine la 06:30? )

              Comment


              • De acum e la ora 15 in fiecare sambata!

                Comment


                • Originally posted by L A w R View Post
                  Nu se mai tine la 06:30? )
                  Ar fi ceva!! Oricum la cat misto a fost sambata, nu m-ar mira sa gasesc pe careva de dimineata pe acolo!!!
                  Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                  Comment


                  • Hai ma Vlad nici chiar asa

                    Comment


                    • Pai daca ai plecat!!! Caterinca la greu!!
                      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                      Comment


                      • Ce sa-i faci daca am avut ghinion...asta e.Oricum poate tine vremea cu noi saptamana asta si putem merge la un gratar la Cristi...numai ca poate pana in weekend sa nu mergem sa ne dam cu sania

                        Comment


                        • Iin cate am inteles urmatoarea intalnire se va tine la Lupeni,sambata...sariti in sus cu restul de informatii...care le detine...sa se stie din timp...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • Acum, pe la 18 am vorbit cu Cristi sa ma ajute cu ceva la masina. A ramas sa ma ajute la intalnirea de sambata la el la cabana!! I-am explicat cum e cu vremea dar zice ca ne descurcam la el indiferent de conditii!! Si spunea ca daca e vremea buna ne bagam si la un gratar!!
                            Deci care se baga?!
                            Eu sunt primul, prind 2 iepuri: intalnire si rezolvarea unor mici probleme. Abia astept sa-mi pun difuzorul ala la statie, sa sperii fetele!!
                            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                            Comment


                            • Virago numai la fete te gandesti pui difuzorul,ha?sa faci senzatie.Pai daca e ma bag si eu pe sambatata.
                              Maine incerc ca dupa masa sa ii anunt pe toti membri sa vedem care mai participa.

                              Comment


                              • Bai voi adunati fetele ca vine eu sa...
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google