Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by slash21 View Post
    costelhd apreciem intentia ta dar sunt alte prioritati si nu prea sunt finante.poate sunt alti doritori de la LCVJ.
    Este a doua ora cand LC DEVA va face invitatie, chiar asa de costisitor este un drum de TRANSALPINA si o noapte de distractie ??
    sigpic

    Comment


    • costelHD eu as veni cu mare placere, dar in perioada aceea am nunta surorii mele...care este mult mai importanta din punctul meu de vedere...mai ales ca inca nu stiti o data fixa. Oricum imi e ciuda pe o parte ca nu pot participa la acest eveniment...
      Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
      Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

      Comment


      • Originally posted by costelHD View Post
        Este a doua ora cand LC DEVA va face invitatie, chiar asa de costisitor este un drum de TRANSALPINA si o noapte de distractie ??
        din pacate costelHD la noi nu prea mai exista acest logan club...decat unii membrii si aia sunt 3 la numar care posteaza zilnic inafara de ei nu mai is altii...pacat mare pacat
        Last edited by mar1u5; 19 June 2012, 11:15.

        Comment


        • marius 2 ca eu nu mai sunt..)

          Comment


          • Aici intervine smecheria...nu mai am ce sa spun...sunteti beton ...imi pare rau de munca care am depuso pana acum...asta este...atat ...nu vreau sa fiu off topic...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • deci ne bagam picioarele in ele treburi...deci nu se mai tine sambata intalnire...eu oricum va astept sambata 23 iunie orele 17:00 la spalatoria NYK...
              Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
              Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

              Comment


              • exista o problema...nu mai pot veni maine la intalnire...mi-o expirat azi asigurarea
                Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                Comment


                • felicitari Mariane aduti aminte ca pe unii membri chiar tu iai izgonit din LCVJ am urmarit de un an de zile acest forum si am vazut cum putin cate putin s-a ales praful

                  Comment


                  • Prietenas esti beton...am doar cuvinte de lauda despre tine...
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • Pe saptamana viitoare o intalnire ceva? In timpul saptamanii? Is si eu acasa Sa le arat la astia de la Sibiu ca si la noi e club, si-i fain!
                      Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                      Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                      Comment


                      • Neatza buna !! Pe data de 12.01.2013 mare intalnire mare
                        Sper sa ne punem iar pe treaba..
                        (ne auzim la telefoane)
                        PREZENTA OBLIGATORIEEE!!!!!!!! ..app Sa aveti un an nou fericit!!

                        opa...scuze pentru ''neatza''...din greseala!

                        Vom stabilii ora si locatia!!
                        Last edited by horu.razvan; 31 December 2012, 01:54. Reason: Automerged Doublepost
                        Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                        Comment


                        • Bai ma lesi ...Hai sa vedem ...eu unul ma bag...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • ma bag si eu...deci am fi 3 pana acum.

                            Comment


                            • Ca locatie propun ,,La Brazi ,, in Vulcan...acolo fu prima întâlnire L.C.V.j. ...daca mai tin minte bine SARBATORiM 3 ANI ...sau ar trebui...sa incingem grataru ...mai tine cineva minte....??? astept impresiii ......
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment


                              • eu sunt de acord cu tine mariane,dar eu cu tine si razvan sa incingem grataru?si impresii de la cine mai astepti?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google