Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari participantilor..la cat mai multe si mai dese intalniri...asa se leaga prieteniile si relatiile....cu cat va avedeti mai des cu atat reusiti sa faceti ceva frumos..si sa fiti uniti in tot ceea ce faceti....
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Salut colegi, organizam si noi o intalnire pe 2014 ? ar fi frumos sa ne intalnim cat mai multi, deci ?

      Comment


      • Buna de dimineata...Eu unul ma bag...sa vedem cine mai vra...
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • Va salut, domnule Marian bine a-ti revenit.

          Deci nu se mai baga nimeni ? haideti ..ceva propuneri mai ales acum ca a venit si soarele..astazi a fsor chiar frumo afara.

          Comment


          • Salutare la toata lumea!
            Ce mai faceti?pe cand propuneti sa facem o intalnire?

            Comment


            • pai curand, sa fie si frumos afara...eu zic in weekend ..sau mai repede, e doar o propunere , deci pana acum sa inteleg ca suntem 3 ?

              Comment


              • Nu te cred...Ionut...vii cu tirul tata...eu unul numai duminica as putea...dupa 17.00...voi ce spuneti...
                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                Comment


                • Eu unul sunt de acord hai sa o facem!!!
                  Deci cine mai doreste ? cine mai pofteste ?
                  Last edited by Toorop; 17 February 2014, 23:54.

                  Comment


                  • Nu mai vin cu tirul )...m-am lasat de un an.Dar daca insisti fac rost de unul sa vin cu el )).
                    E bine si duminica dupa 17.
                    Care ne mai strangem?

                    Comment


                    • Nu ar fi rau sa vii cu tirul, dar daca spui ca te-ai lasat,urmeaza sa incep eu de prin martie sper, hai cu loganul numai sa ne strangem sa ne intalnim.Eu zic ca e bine duminica dupa 17.

                      Comment


                      • Deci pana la urma ne mai intalnim maine pe la ora 17:30 ?

                        Deci sa inteleg ca astazi nici o intalnire ... poate saptamana viitoare hai baieti hai !
                        Last edited by Toorop; 23 February 2014, 14:22. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Salut baieti!
                          Din pacate mi s-au dat planurile peste cap si nu mai pot ajunge astazi la intalnire.Eu zic sa facem una fulger saptamana urmatoare.
                          Ce spuneti?

                          Comment


                          • Eu sunt de acord.

                            Comment


                            • Propun duminica orele 17.00...spalatoria nik vulcan...an acest an nu ne-am vazut deloc...rusinica...
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google