Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut baieti!
    Astazi nu stiu daca pot ajunge la intalnire.Cine este prezent astazi?

    Comment


    • Buna de dimineata...cand ne apucam si noi de curatenie pe aici...mai stergem praful ...SAMBATA ... la locul si ora stiuta ...deci ...eu da...ala da...hai sa vedem cine se mai bagă ...
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • Cine se ocupa de lista...sa ma treaca si pe mine...!!!...
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • Bai fratilor...chiar ne batem joc...hei...dragi organizatori...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • Salutare dragi colegi L.C.V.J.
            -Tinand cont ca maine ii Sambata asi dori sa organizam o intalnire la Spalatoria NYK la orele 17.30 relatii la tel : 0748147674 sau pe Thread:Intalnirea Loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

            Comment


            • Daca chiar se tine ceva...dau si eu o fuga weekendu viitor...dar daca chiar se tine!!!
              Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
              Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

              Comment


              • Salutare dragi colegi
                S-a organizat ieri intalnire L.C.V.J. si am fost prezeti doar 2 poersoane : Eu si Marian Horduna .Am sa postez si pozele doar cu masina mea ca Marian a venit fara masina .
                Attached Files

                Comment


                • Salutare dragi colegi nu mai zice nimeni nimic vad ca ii noapte peste tot .
                  Sa fac anutul da astazi de intalnirea de Sambata care vine si sper sa ne adunam ceva mai multi fata de Sambata care a trecut. Va doresc o seara placuta in continuare.

                  Comment


                  • Cand facem si noi o inatalnire comuna, ne intalnim asa pe la mijlocul drumului.
                    sigpic

                    Comment


                    • Salutare dragi colegi . Se pare ca nimemeni nu vrea sa mai vina maine la intalnire . Am zis eu bine vau taiat astia netul . dar eu am sa fiu prezent 15.30 la spalatoria NYK .

                      Comment


                      • Fulger...marti ...06.08,2013...spalatoria Nik...propun...scriti...păreri...sugestii...
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • Ce de liniste...are sa pot sa savurez berea linistit....

                          Scuze ...am uitat sa_mi propun ora...19.00...
                          Last edited by marianhorduna; 5 August 2013, 22:58. Reason: Automerged Doublepost
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • Slutare dragi colegi deci cine vine astazi la intalnira fulger de la Spalatoria NYK la ora 19 .
                            1 . Solonariu Vasile-Marin
                            2 . Marian Horduna
                            3 . .....
                            4 . .....

                            Si lista ii in continuare deschisa sa vedem cine mai vine .

                            Comment


                            • Salutare!
                              Daca amanati pe vineri intalnirea cand vin si eu acasa atunci voi fii si eu prezent.

                              Comment


                              • Fu frumos ...chiar avu loc fulgerul...pe bune...5 mari si lati...are sa vina si poze...dar poate ne vedem sambata...
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google