Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ramane pe joi la ora 17.00............
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • bun atunci!
      Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
      Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

      Comment


      • da prezent si eu joi

        Comment


        • Deci saptamana asta ne întâlnim JOI la orele 17.00...la SPALATORIA NIK ...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • deci pana acuma suntem 3...care mai vine?
            Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
            Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

            Comment


            • eu nu stiu daca o sa ajung de data asta(treburi casnice)dar daca termin o sa vin,nu garantez.

              Comment


              • Eu nu pot veni joi am ceva treaba (casnica + inca una) )

                Comment


                • deci azi la 17...ma intalnesc...cu cine ma intalnesc? Va astept in "parcare"
                  Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                  Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                  Comment


                  • Ai sa vezi tu cu cine...poate cu iepurasul...sar putea sa intarzii...dar vin...

                    Astazi fu tare frumos...ne vazuram ...vorbiram...urmeaza sa se vada rezultatele discurilor...sa facura modificari ...da ma bine sa vedem pozele...
                    Last edited by marianhorduna; 12 April 2012, 21:11. Reason: Automerged Doublepost
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • fu fain azi...pozele le gasiti la sectiunea Poze, videoclipuri etc
                      Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                      Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                      Comment


                      • Sper sa fie amatori de la LC Alba si de la cei din LC Valea Jiului pentruuuuuuu urmatorul anunt:
                        Printre urmatoarele intilniri locale LC Deva din acest an vin si eu cu propunerea pentru o intilnire(iesire, excursie...etc) care daca vom reusi sa o "producem" ar insemna pentru toti participantii un circuit care ar angrena loganisti de la cel putin 3 cluburi judetene!!!
                        Ma refer la o "TRANSALPINA"!!! Am putea angrena in aceasta actiune membrii LC Deva, LC Alba, LC Valea Jiului.....plus alti amatori de la alte cluburi invecinate!! Ne-am putea intinde cu intilnirea pe durata a cel putin 3 zile ...asta insemnind un weekend ..sanatos!!!
                        Eu spun ca ar fi mai interesant decit sa mutam traditionala "regionala" LC Deva din decembrie in august ca sa ...nu stiu...!!! Toti se inghesuie sa faca regionale pe timpul verii ...daaaar combinat cu saracia din zilelele de astazi nu mai iese altceva decit niste intilniri Logan Club locale, de fapt...si cu citiva participanti din zonele limitrofe!!!
                        Dati-va si voi cu parerea!!! Asteptam si parerea vecinilor!!!
                        Eu spun ca merita sa ne canalizam resursele pentru un astfel de eveniment care spun eu va ramine memorabil!!!
                        FEEDBACK:
                        1. mircynho11 - Pas!
                        2.NCDHD- cip
                        3.Kenjiro- cip
                        4.Narcisuc20- cipcirip!!!
                        5.Mikebike-cip cirip(adica e super,o Transalpina!)
                        6.costelhd- cip
                        7.Kklaus - cipciripeste si el
                        8. jenu-cip cip
                        9.
                        10.
                        11.
                        12.
                        Nasu" Costel asteapta si parerile voastre de la alte cluburi
                        Last edited by costelHD; 19 April 2012, 20:35.
                        sigpic

                        Comment


                        • N-ar fi un lucru rau...sincer...da si tu te rog mai multe detalii...campari...poate ati calculat si o suma ceva...eu unul sunt de acord....
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • si eu as fi interesat,dar cum zice si marian, niste detalii si o suma aproximativa.

                            Comment


                            • Ramane in pronuntare...se dezbate totul boss...din cate am inteles inca nu se stie nimic,nici de pret...mai vorbim sambata ...
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment


                              • deci maine cine se anunta cu prezenta?eu unu voi fi acolo.cu ocazia asta discutam si despre miniregionala propusa de cei de la L.C Deva.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google